Londra Doğrudan Kayıt - Kraliçe Mary, Londra Üniversitesi

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

53156_westminster-717846__340.jpg

Neden Londra

Londra hakkında dayanılmaz bir şey var. Belki de Big Ben ya da zaten tanıdık hissettiğiniz Tower Bridge gibi yerler. Ya da farklı kültürel, etnik ve sosyo-ekonomik kökenden insanların birlikte yaşadığı ve çalıştığı her mahallede belirgin olan uluslararası karakter. Seni Londra'ya çeken neyse, şimdi geriye bakma, Londra bekliyor!

Ne Çalışırsınız

Londra Üniversitesi Kraliçesi Mary (QMUL) size iki dünyanın en iyisini sunar: hareketli Londra şehri ve kendine yeten, gelişen bir kampüs. Çeşitli Doğu Yakası'nda bulunan QMUL, kendi kimliğini ve topluluğunu koruyor ve öğrencileri Londra merkezine gitmek için uygun bir metro yolculuğundan öteye gidemiyor.

Büyük bir kurum olarak (25.000'den fazla öğrenci), QMUL çok çeşitli zorlu akademik seçenekler sunmaktadır. Ek olarak, kolej uzun bir enternasyonalizm geçmişine sahiptir: öğrenci biriminin ve personelinin yaklaşık% 30'u uluslararası öğrenci nüfusunda temsil edilen 160'tan fazla ülke ile İngiltere dışından gelir.

Günlük hayat

IES Abroad London, Londra'daki yaşamı tam olarak yaşamak için üstün öğrenci hizmetleri ve fırsatları ile yurtdışı eğitim deneyiminizi geliştirmeye kendini adamıştır. Londra'daki personelimiz, yurtdışındaki deneyimlerinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacaktır.

Londra senin sınıfın olacak. Yerel topluluk ya da bir öğrenci kulübüne katılım, öğrenme deneyimlerinizi zenginleştirir ve kültürel entegrasyon için mükemmel fırsatlar sunar.

İngiltere'de kendinizi evde hissetmenizi istiyoruz, bu yüzden Londra'daki hayata entegre olmanıza yardımcı olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Konut seçeneklerimiz sizlerle tanışmak ve yeni arkadaşlar edinmek için fırsat sağlarken, kültürel etkinliklerimiz sizi Londra şehri ile tanıştırıyor.

Akademisyenler

IES Abroad misyonu basittir: size en iyi akademik ve kültürel deneyimleri içeren en iyi yurtdışı eğitim programını sunmak. Bu yüzden Londra Üniversitesi Queen Mary ile ortaklık yaptık.

Dersler

QMUL'daki akademik yaşam çeşitli değerlendirme stillerini (dersler, seminerler, öğreticiler) ve değerlendirme yöntemlerini (sınavlar, denemeler, projeler) içerir. Kolej, hem araştırma hem de öğretimde mükemmellik ile tanınmaktadır ve canlı öğrenme ortamına katkıda bulunmanız beklenmektedir.

Bazı derslerin önkoşulları olmasına rağmen, her sömestrde dört 4 kredilik dersler alıyorsunuz. QMUL'da etkileyici bir dizi akademik seçenek var, ancak özellikle mükemmel bölümler şunları içeriyor:

 • ingilizce
 • Film
 • Tarihçe
 • Edebiyat
 • Modern Avrupa Dilleri
 • Doğa Bilimleri
 • Siyasal Bilimler

Herhangi bir akademik bölümdeki derslere kayıt olabilirsiniz, ancak bazı derslerin ön koşulları olabilir.

Mevcut ders listeleri, Üniversite Modüller Dizini'nde mevcuttur.

Modül Dizini'ndeki kurs seçimlerini filtrelediğinizde, lütfen aşağıdaki yönergelere bakın. Daha fazla bilgiyi ana sayfadaki "rehberlik notları" bağlantısının altında da bulabilirsiniz.

 • Adım 1 - İlgilendiğim ... - Öğrenci modüllerini ilişkilendir
 • Adım 2 - Şuna göre filtrele:
  • Okul - İstediğiniz kurs için uygun okulu seçin
  • Dönem - Güz Dönemi 1'i veya Bahar Dönemi 2'yi seçin.
   • Seviye - 4, 5 veya 6'yı seçin
   • 4 ABD 100 seviyeli kurslara, 5 ila 200 seviyeli kurslara ve 6 ila 300 seviyeli kurslara karşılık gelir

Büyük kredi için, öğrencilerin seviye 6 derslerine kaydolmaları önerilir.

Ortak Kurum (lar)

Kraliçe Mary, Londra Üniversitesi

Üniversite Gerçekleri

 • Resmen 1785 yılında kuruldu, 1915'te Londra Üniversitesi'ne kabul edildi.
 • Dört kolejde köklenmiştir: Queen Mary College, Westfield College, St. Bartholomew's Hastanesi Medikal
 • Kolej ve Londra Hastanesi Tıp Koleji

yer

Londra'nın merkezinin doğusunda bulunan QMUL kampüsü, Londra'nın en etnik ve sosyal açıdan çeşitli semtlerinden biri olan Mile End'de yer almaktadır. Kampüs kendi kendine yeten bir kamptır, ancak öğrenciler inanılmaz çeşitlilikteki yerel kültürel olanakları deneyimlemek için birçok fırsattan tam anlamıyla yararlanır.

Danışmanlık

Doğrudan kayıt programında, uluslararası ortak kurumlarımızdan birinde tam zamanlı öğrenci olarak kayıtlısınız. Yerel ev sahibi kurumunuz derslerinizi alacağınız yer olsa da, sizi tam olarak desteklemek için hala buradayız.

Danışmanlık

Yurtdışındaki kursları seçmek ve doğrudan kayıt tutmak kafa karıştırıcı ve bunaltıcı olabilir - ihtiyaçlarınız için size özel öneri tavsiyesi sunuyoruz. Amacımız, başvuru ve kayıt süreciniz boyunca destek ve rehberlik sağlamaktır.

Yerinde Personel

Doğrudan bir yerel İngiliz üniversitesine kayıtlı bir IES Abroad öğrencisi olarak, IES Abroad Londra Merkezine ve gereksinimlerinize özel olarak çalışan personele erişebilirsiniz. Tesis bünyesindeki personelimiz akademik gereklilikler, barınma veya refah ve güvenlik ile ilgili tüm soruları yanıtlamak için sizinle ve yerel kurumunuzla birlikte çalışır.

Destek

Doğrudan kayıt öğrenciler için destek hizmetlerimiz, yurtdışında eğitim hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır. Yurtdışında eğitim almanın bir macera olduğunu biliyoruz ve zaman zaman yardıma ihtiyacınız olabilir veya sadece konuşacak biriyle - personelimiz sizin için orada.

Okul gezisi

Maceralarınız Londra'da başlasa da, saha gezileri ve kursla ilgili gezilerimiz, ev sahibi ülkenizin kültürünü ve geleneklerini keşfetmeniz için sizi şehrin ötesine götürür. Bu geziler kısmen IES Abroad tarafından desteklenmektedir. İşte birkaç olası varış noktası.

Stonehenge

2 Gün | Düşmek

Bath'daki gizemli Stonehenge'i ve antik Roma hamamlarını ziyaret edin. Moda Müzesi'ndeki birinci sınıf moda koleksiyonuna hayran kalın ve Jane Austen Merkezini keşfedin.

Brighton

1 Gün | Düşmek

Bükülmüş ara sokakların tarihi labirentini keşfedin ve Avrupa'nın en egzotik kraliyet saraylarından biri olan Royal Pavilion'u ziyaret edin.

Cambridge

1 Gün | Düşmek

Pitoresk kolejleri ve nehirde dolaşan (bir gondolda) olan bu tarihi üniversite kentini ziyaret edin.

Liverpool

1 Gün | Düşmek

Liverpool'u deneyimleyen bir Cumartesi geçirin. Beatles Müzesi'ni ziyaret etmek de dahil olmak üzere şehir etrafında rehberli bir turun tadını çıkarın.

Stratford-Upon-Avon

1 Gün | Düşmek

Doğum yeri olan Shakespeare'in evini ve gömüldüğü Kutsal Üçlü Kilisesi'ni ziyaret edin.

Bu program aynı zamanda, gelişmekte olan bir ekonomideki toplum sağlığı zorluklarını ilk elden daha iyi anlamanıza olanak tanıyan, sömestr başına bir kursa bağlı gezi içerir. Kursla ilgili geziler bu programın ayrılmaz akademik bileşenleridir. Kursla ilgili seyahatlerin maliyeti IES Abroad program ücretine dahildir.

Günlük hayat

Londra'da kendinizi evinizde hissetmenin bir parçası, kendinizi güvende hissetmenize ve özen göstermenize yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyor. Sizi hazırlıklı hissettiren bir oryantasyon programı, iyi konumlandırılmış ve konforlu bir konut ya da sizi dar yoldan alan saha gezileri olsun - hepimiz öğrenci hizmetlerimizle ilgili.

Oryantasyon

IES Abroad Oryantasyonu

Londra'ya varışta, IES Abroad London personeli ile tanıtım oryantasyonuna katılıyorsunuz. Doğrudan kayıt öğrenciler için özel olarak tasarlanmış oryantasyon programımız sizi doğrudan kayıt programınıza, diğer öğrencilerinize ve Londra'ya tanıtır.

Üniversite Oryantasyonu

Ayrıca sizi öğrenci yaşamının lojistiği ile tanışan Queen Mary'nin oryantasyonuna da katılıyorsunuz.

Konut

En önemli sorunlarınızın, hangi yer işaretlerini ilk önce göreceğine veya en iyi kafeyi keşfetmeye karar verdiğinden emin olmak istiyoruz - kendinizi rahat hissettiğiniz bir yer bulmakta değil. Yerel öğrencilerin nasıl yaşadığını yansıtan konutları bulmak için elimizden geleni yapıyoruz. Amacımız, Londra'dan ayrıldığınızda ev gibi hissedecek olmasıdır.

Doğrudan kayıt hizmetlerimizin bir parçası olarak, tüm öğrenciler için iyi konumlandırılmış, konforlu bir konut sunuyoruz, çünkü konutları bağımsız olarak güvence altına almak zor olabilir. IES Abroad konut seçenekleri güvenlik ve güvenlik standartlarımızı karşılamaktadır.

Kraliçe Mary Öğrenci Köyü - QMUL'a devam ederken, ödüllü, modern Kraliçe Mary Öğrenci Köyü konutlarında kalırsınız. Siz ve diğer beş öğrenci (uluslararası ve İngiliz öğrenciler) güvenli, kendi kendine yeten bir karışık cinsiyet dairesini paylaşıyor. Kendi mobilyalı tek kişilik odanız ve en-suite banyonuz var. Mutfak ve yemek alanları altı öğrenci arasında paylaşılmaktadır. Yemeklerinizi hazırlama veya yemek yeme seçeneğiniz vardır.

Müfredat dışı etkinlikler

Londra'da düzenlediğimiz kültürel etkinliklerden yararlanın, örneğin:

 • İngiliz Premier Ligi gibi yerel spor etkinliklerine katılma
 • Londra'nın çeşitli pazarlarına geziler düzenleniyor
 • Londra'nın birçok eğlence mekanında dünya standartlarında performanslara gidiyor

Üniversite Kulüpleri

Yerel topluluğa katılmak, öğrenme deneyiminizi zenginleştirir ve kültürel entegrasyon için mükemmel fırsatlar yaratır.

QMUL öğrenci birliği ayrıca 100'den fazla kulübe ev sahipliği yapıyor ve çok çeşitli sosyal ve sportif etkinliklere sponsorluk yapıyor.

Tesisler arasında toplanma alanları (yemek alanları, çeşitli barlar ve gece kulübü); spor kaynakları (spor salonu, saunalar ve squash kortları); uygun bir mağaza; ve bilgi işlem, ciltleme ve fotokopi hizmetleri. Ayrıca Londra Üniversitesi öğrenci birliği Öğrenci Merkezi'ne de erişiminiz vardır.

Maliyet

Bu fiyatları bir başlangıç ​​noktası olarak düşünün. Mali yardım, burs, ev okulunuzun politikaları ve diğer faktörleri faktör haline getirirken size gerçek maliyeti belirlemek için yurtdışındaki eğitim ofisinize başvurmanızı öneririz.

İlkbahar 2020

terim öğretim Konut Sigorta Genel Toplam
İlkbahar 2020 $ 14.210 $ 6520 230 $ $ 20.960

Burslar

Programa Özel Burslar

William Louis İhtiyaca Dayalı Tarih veya Uluslararası İlişkiler Bursu Kazandı

1.875 dolara kadar; Her yıl 4-6 öğrenciye verilir.

Bu burs, 1974-1992 yılları arasında IES Abroad Başkanı Dr. William Louis Gaines'in onuruna verildi. Dr. Gaines, IES Abroad akademik çerçevesini güçlendirmeye, IES Abroad lokasyonlarının kapsamını genişletmeye ve kuruluşun mali temelini güvence altına almaya adamıştır.

Tarih veya Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olan öğrencilere açık.

Edward Mowatt Burslu

Her biri 2,000 dolara kadar; Her yıl 4-6 öğrenciye verilir.

Bu burslar, Londra IES Abroad sömestr ve yıl programlarındaki öğrenciler içindir.

Gelecekteki Mühendisler için Yurtdışı Bursunu İnceleyin

10.000 dolara kadar; Her yıl 6 öğrenciye verilir.

Gelecekteki Mühendisler için Yurtdışında Eğitim Bursu, daha fazla mühendislik öğrencisini yurtdışında zenginleştirici, yaşamı değiştiren çalışma deneyimine sahip olmaya teşvik etmek için adsız bir bağışçı tarafından kuruldu.

Merkezimiz

Londra'nın merkezindeki Bloomsbury semtinde bulunan IES Abroad Londra Merkezi, British Museum'a iki dakikalık yürüme mesafesindedir.

Özellikler:

 • 18. yüzyıldan kalma Gürcü yapısı
 • Sınıflar
 • Kütüphane kaynakları
 • Kablosuz internet
 • Baskı tesisleri
 • Açık veranda
 • Kurmayları
 • Öğrenci salonu
 • Cinsiyet nötr banyolar

IES Abroad Londra Merkezi, İngiltere'nin beklentilerini karşılamak veya aşmak için Yükseköğretim Kalite Güvence Ajansı (QAA) tarafından yüksek kaliteli bir eğitim sağlayıcısı olarak tanınmaktadır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectation ... Devamını oku

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectations. Our goal is to rock the world of some 6,000 study abroad students every year. Daha Az
Chicago , Amsterdam , Arles , Auckland , Barselona , Pekin , Berlin , Buenos Aires , Cape Town , Christchurch , Dublin , Freiburg , Granada , Londra , Madrid , Milan , Nagoya , Nantes , New York , Güzel , Paris , Oxford , Quito , Rabat , Roma , Salamanca , Santiago , Şanghay , Siena , Sidney , Tokyo , Puerto Ayora , Viyana , Hong Kong , Puerto Baquerizo Moreno , Cambridge + 35 Daha fazla Daha az