Mandarin Kursu

Genel

Program açıklaması

California KL Dil Merkezi, hem mevcut öğrencilere hem de çalışan yetişkinlere başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyelere kadar her seviyedeki yeterlilik seviyesinde Mandarin sınıfları sunmaktadır.

Yabancı Dil kurslarımız, iletişimsel bir yaklaşımı benimsemek ve mutlak yeni başlayanlardan öğrencilerin dilini tam anlamıyla konuşabilmeleri için özel olarak tasarlanmıştır.

Konuşma, dinleme, dilbilgisi, okuma ve yazma gibi beş dil becerisinin bir kombinasyonunu sunmaya adadık.

Mandarin Kursu

  • Mandarin kursu, öğrencilerin dil becerilerini temelden daha yüksek seviyelere geliştirmelerine yardımcı olur.
  • Öğretmenlerimiz, Standart Mandarin'yi Çin'den ders programı kullanarak öğreten nitelikli ve eğitimli ana dil konuşmacılarıdır.
  • Ağız, okuma ve yazma becerilerini kapsayan etkileşimli öğrenmeyi sunan kapsamlı bir yaklaşım.
  • Sınıflar haftada 5 kez, günde 4 saat tutulur.
Son Güncelleme Haz 2018

Okul Hakkında

Every year we help students to improve their English language with our sixteen years experience, energy, expertise and passion for teaching English. Our goal is to help students succeed in a global co ... Devamını oku

Every year we help students to improve their English language with our sixteen years experience, energy, expertise and passion for teaching English. Our goal is to help students succeed in a global community. We now help many students from over than 35 countries per year to realize their dreams of speaking English and we work hard to ensure the California experience is as personal and friendly as ever. Daha Az