Medya Sanatları Lisans Sertifikası

Genel

Program açıklaması

Temple's College of Theatre, Film and Media Arts'ta Medya Sanatları Lisans Sertifikası ile dijital medyanın tüm yönlerini daha derin bir şekilde anlayın. Pixar ve Paramount gibi film stüdyolarının veya The Walt Disney Co. ve Warner Bros. gibi yapım evlerinin başarısını sağlayan medya sanatlarının prodüksiyonu ve tarihine dalacaksınız.

Prodüksiyon tasarımı, senaryo yazımı ve senaryo okuma ve video düzenlemenin inceliklerini inceleyecek ve film ve medyanın kültürel etkisini anlayacaksınız. Kurslar, diğerlerinin yanı sıra Emmy ve Oscar adayı filmler üzerinde çalışan ödüllü öğretim üyeleri tarafından verilmektedir.

Bu dört kurslu, 14 kredili lisans sertifikası, Temple'a kayıtlı ses, dijital medya, film ve videonun yanı sıra gelişmekte olan teknolojilerin çalışma ve prodüksiyonuyla ilgilenen tüm öğrenciler için mevcuttur. Zorunlu dersler Film ve Medya Sanatları ana dalına sayılabilir.

Sınıflar ve Müfredat

Medya Sanatları Lisans Belgesi programındaki öğrenciler dört dersi tamamlar;

  • Medya Sanatları I,
  • Medya Sanatları II,
  • Medya ve Kültür ve
  • Yeni Medya Araştırması.
Son Güncelleme Eki 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

The School of Theater, Film and Media Arts (TFMA) is part of the Center for the Performing and Cinematic Arts at Temple University, which also includes the Boyer College of Music and Dance. Along with ... Devamını oku

The School of Theater, Film and Media Arts (TFMA) is part of the Center for the Performing and Cinematic Arts at Temple University, which also includes the Boyer College of Music and Dance. Along with the Center, TFMA was created in 2012 to strategically align the Department of Theater and the Department of Film and Media Arts, both of which have thrived at Temple for more than four decades, bringing them together as a new academic unit under the Center for the Performing and Cinematic Arts. Daha Az