Moda resimde ders

Genel

Program açıklaması

Moda Çizim Kursu


Moda İllüstrasyon Kurs tasarım ya da bir giysi temsili, ama bir sanat formu daha değil sadece. Ayrıca moda zevk ve moda tasarımı bunları ilham nasıl farklı bir şekilde ifade etmek istiyorum yaratıcı insanlar için alternatif bir yoldur. Bu derste tüm moda resimde öğrenecek ve sahip nasıl, insan figürü tekniğini çizim, tarih boyunca gelişti kullanır ve tekniklerin renk teorileri ve birçok farklı yolu kreasyonlar uygulanacak. Bu süre zarfında da umarım sizin için parlak bir kariyer yolu açabilir, kendi stili ve kendi portföyünü oluşturmaya geliştirmeye başlayacak!


Ders Sonuç


- Kazanç moda illüstrasyon tekniği
- Farklı sanatçıların illüstrasyon bilgi sahibi
- Kazanç boyama teknikleri - belirteçler, karakalem, suluboya, boya, bilgisayar oluşturma
- Kendi bireysel stilin hazırlaması


Öğrenci moda illüstrasyon temellerini öğreneceksiniz: insan figürü tekniğini ve vb kalem, keçeli kalem, suluboya, boya, bilgisayar programları kullanarak gibi farklı çizim tekniklerini öğrencinin, aynı zamanda onların tarzı tutarken onu ve müşteri ihtiyaçlarını nasıl yorumlanacağı, nasıl yaşama sanatsal üzerinden bir eğilim, bir kavram ya da bir ruh getirmek için bir proje için etkili bir araştırma yapmanın önemini fark etmesi beklenmektedir mı vizyon. moda illüstratör, aynı zamanda bir çevirmen vb tasarım evleri, dergiler, eğilim şirketleri, grafik tasarım ve moda tasarımı gibi alanlarda geniş bir çalışma alanına sahiptir


Nihai iş: Yaratıcı Final Atölyesi: Bir resim koleksiyonu tasarlama bireysel temasına dayalı


Seviye: Başlangıç, expereinced


Malzeme: Notebook - 4H kalemler - Saman kağıdı - Yumuşak silgi - Kalemler - Kalem kalemtıraş - İnce siyah fiber uçlu kalem - A4 kağıt - Makas - Tutkal sopa - Dizüstü Bilgisayar - USB Memory stick - Photoshop - Photoshop tamam Illusrator (30 günlük deneme sürümü ve Illustrator programları)

Süre Kısa Gündüz 1 ay - Part-Time - Sabah ya da öğleden sonra - haftada 4 gün (Pazartesi-Perşembe) ücreti: € 1,200 Gündüz 2 hafta - Tam zamanlı - haftada 4 gün (Pazartesi-Perşembe) ücreti: € 1,200 eklemek için % 22 Vergi ve 180 € Kayıt Ücreti.

Son Güncelleme Haz 2016

Okul Hakkında

Prepare your fashion career with an Italian fashion experience.

Prepare your fashion career with an Italian fashion experience. Daha Az