Moda stil ve çekim

Genel

Program açıklaması

MODA TASARIM ATIŞ MODÜLÜ Milano Moda Kampüsü Fashion Styling Çekim modülü profesyonel bir fotoğrafçı, model ve bir kuaför bir stüdyoda çekim gerçek moda hazırlanması adanmış bir stil atölyesi. Biz öğrencilerin pratik egzersizleri ile stil duygusunu geliştirmek ve onların stil portföyünü artırmak sağlayacaktır.

Proje onun / onu şekillendirme potansiyeline kanıtlamak için imkanı vererek, fotoğraf çekimi sonuna başından öğrenciyi yapılması amaçlanıyor. Bu modül projenin farklı aşamalarında göre, iş dört gün oluşur. Ayrıntılı: -: Bir kavram seçerek bir hikaye tahtası bina, fotoğrafçılık tarzı karar, yerini seçerken, doğru modeli seçerek, karar ilk gün bir ruh kurulu araştırmaları içerir projenin hazırlanması ve inşaat adamıştır pozlar, kalici upand saç stili.

  • İkinci gün öğrenciler anahtar öğelerin bir listesini alırsınız: fotoğraf çekimi için üç ya da dört seçme ve okul ile kendi giysi ve aksesuarları tarafından sunulan dolap kullanarak görünümünü özelleştirerek, gerçek kıyafetler yaratacaktır. Styling okuluna bağlı mağazalar tarafından giysi ve aksesuarları kiralama tamamlanabilir.
  • Üçüncü gün modeli ve makyaj sanatçıları, saç stilistleri ile bir toplantı ve proje ve fotoğraf çekimi tartışmak için fotoğrafçı ile uydurma içerir.
  • Dördüncü gün çekim günü! Bu atölye Fashion Styling ders ile eşleştirilmiş olabilir ya da ayrı yapılabilir. Modülün sonunda her öğrenci dijital tabanlı fotoğraf ve partecipation sertifika alacaksınız. O Tıklayın nasıl çalıştığını ayrıntıları gelsin!

Birleştirmek için Bilgi Talebi Ders Öğrenme Çıktıları --be mümkün yeni up-to-date görünüyor - profesyonellerle çalışmak için kazanç bilgi - - uluslararası ortam içinde çalışmak mümkün - bir çekim organize edebilmek geliştirmek sizin Portföy Seviye: Yeni Başlayanlar Malzeme: Notebook - Laptop bilgisayar - USB Memory Stick - Photoshop - (30 günlük deneme sürümü tamam) Gündüz 1week Mevcut Program Süresi - Tam zamanlı - haftada 4 gün Ücreti (Pazartesi-Perşembe): € 1.500 (Photoshop Dersler dahil) Kombine Kurs Fashion Styling & Moda Shotting Moda Fashion Styling 2 hafta Moda stil Silah & - Tam zamanlı - 4 gün (Pazartesi-Perşembe) bir hafta & 1 hafta Moda Çekim Ücreti: Fashion Styling Programı için buraya € 2,800 tıklayın% 22 KDV ve 150 € dahil etmek Kayıt Ücreti.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Prepare your fashion career with an Italian fashion experience.

Prepare your fashion career with an Italian fashion experience. Daha Az