Paranızı Nasıl Yönetebilirsiniz

Genel

Program açıklaması

Paranızı Nasıl Yönetebilirsiniz

Bu, katılımcılara paralarını ve bundan elde edebileceğiniz faydaları yönetmenin çeşitli yollarını öğretecek iki günlük bir derstir.

Yatırım yapmak için bir sonraki en iyi şeyi arıyorsanız, emlak yönetimi hakkında tavsiyelerde bulunmak, firmanız için bir değerlemeye ihtiyaç duymak veya sadece emeklilik planlamasına hazırlanmak istiyorsanız, Londra İşletme ve Finans Okulu size tüm finansal araçları sağlayacaktır. ihtiyacınız var.

Eğitmenlerimiz bu alanda ünlüdür ve sadece finansal hedeflerinize ulaşmanızı sağlamak için çağdaş bilgileri öğretir. Hisse senedi yatırımları, servet yönetimi, vergi planlaması, yatırımlarınızdan en iyi şekilde yararlanabilmeniz, fon yönetimi, offshore varlıklar ve portföy oluşturma bu programda yer alan konulardan sadece birkaçıdır.

Hayatınızın farklı zamanlarında, paranızın farklı şekillerde çalışmasını sağlamanız gerekir ve size öğreteceğimiz çeşitli yatırım stilleri ve farklı finans profesyonellerinin çalışmaları vardır, böylece en doğru bilgileri alabilirsiniz. Ayrıca, önerilen finansal yönetim tekniklerinin nasıl uygulanacağını ve bununla birlikte gelen risklerin nasıl yönetileceğini de öğreneceksiniz. Bugün kursa kaydolun ve Londra'nın merkezinde bize katılın. Gerçekçi koşullar altında beceri kazanabilmeniz için gerçek bir işlem platformu sağlıyoruz. Öğretim üyeleri ayrıca öğrenme deneyimini geliştirmek ve daha etkileşimli hale getirmek için sınıf içi vaka çalışmalarını da dahil edeceklerdir. Kursu başarıyla tamamladıktan sonra, mali durumunuzda çok daha emin olacaksınız ve gelirinizi büyük ölçüde artırmanıza yardımcı olacak yeni beceriler kazanacaksınız. Yatırım hedefleriniz ne olursa olsun, London Academy of Trading sizi oraya götürmenize yardımcı olacaktır.

Kurs gereksinimleri

Tüm LAT programları için giriş şartları:

  • Doldurulmuş ve imzalanmış bir başvuru formu
  • Pasaportunuzun bir kopyası / kimlik belgesi / Doğum Belgesi

İki hafta veya daha uzun olan tüm LAT programları için giriş şartları:

  • Yeni pasaport boyutunda renkli fotoğrafın taranmış bir kopyası
  • Eğitim niteliklerinin kanıtı
  • Gerekirse İngilizce yeterlilik belgesi

Not: Tüm belgeler İngilizce olarak sağlanacaktır. Belgelerin İngilizce olmadığı durumlarda, bu tür belgelerin onaylı bir çevirisini de yapmanız gerekecektir.

Uluslararası öğrenciler

  • Diplomalarınızın taranmış kopyaları ve onaylı çeviri
  • Sertifikalı transkriptlerinizin taranmış kopyaları
  • İngilizce dil yeterlilik belgesi IELTS 5.5 veya eşdeğeri
  • İngilizce konuşulan bir ülkede, İngilizce dilinde lisans derecesi alan adaylar, üniversitelerinden İngilizce yeterliliklerinin kanıtı olduğunu onaylayan bir mektup sağlayabilirler.

Diğer tüm öğrenciler:

  • En az 3. seviye yeterlilik veya Akademik Dekanımız Paddy Osborn ile yapılan röportaj, Tamamen LAT başvuru formunu doldurdu

giriş

Her ay

Son Güncelleme Oca 2020

Okul Hakkında

Established in 2010, the London Academy of Trading (LAT) has provided training for thousands of individuals wishing to enhance their knowledge of financial markets and to develop their skills in tradi ... Devamını oku

Established in 2010, the London Academy of Trading (LAT) has provided training for thousands of individuals wishing to enhance their knowledge of financial markets and to develop their skills in trading. The academy is accredited by the British Accreditation Council (BAC), which enables international students to study at LAT in London on Short-Term Study Visas (STSV). As a result, we have taught students from over 60 countries in the last 12 months. Daha Az
Londra , Londra + 1 Daha fazla Daha az