Paris'te Yaz Okulu

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Paris Hakkında

Paris giriş gerektirmeyen bir şehir - Işıklar Şehri . Tartışmasız bir dünya başkenti, iklim değişikliğinin önlenmesi konusunda en iddialı uluslararası anlaşmaların imzalanması için bir yer, 2016'daki Paris Anlaşmaları ve 2024 Olimpiyatlarına ev sahipliği yapan, modern tarih boyunca en büyük yaratıcı yeteneklerin ve eleştirel düşünürlerin bazılarına ev sahipliği yapmıştır. . Yıkıcı Teknolojiler ve bunları kullanan şirketler ve yöneticiler üzerindeki etkileri hakkında fikir sahibi olmak için 2 hafta geçirmek için daha iyi bir yer var mı?

eiffel tower, paris, france

Programımız

Paris'teki Kedge Business School kampüsündeki Yaz Programımız, uluslararası öğrencilere Yıkıcı Teknolojiler hakkında bilgi ve anlayışlarını ve Paris'in merkezindeki Modern Yönetim üzerindeki etkilerini geliştirme şansı sunuyor.

2 haftalık Yaz Okulumuzun kursları boyunca şunları sunuyoruz:

 • Her biri 5 AKTS olan 2 ders
 • Her kurs yoğun, 1 haftalık bir modüldür
 • Yapay Zeka ve Blockchain teknolojilerini kullanan Parisli şirketlere İş Ziyareti.
 • Seine Nehri üzerinde rehberli Paris turu
 • 1 Kahvaltı, 1 Öğle Yemeği ve 1 Akşam Yemeği
 • Resmi Transkript ve Sertifika

Uygun katılımcılar: Yüksek düzeyde motive olmuş ve açık fikirli Lisans veya yüksek lisans öğrencileri yeterli düzeyde İngilizce ile iyi akademik pozisyondadır.

Programlar

Paket 1: Yıkıcı Teknolojiler ve Modern Yönetim

 • Ders 1: Yıkıcı Teknolojiler
  Kurs Formatı: 1 hafta boyunca günde 6 saat; 29 Haziran - 3 Temmuz 2020
 • Kurs 2: Yenilikçi Teknolojiler ile Müşteri Değeri Yaratmak
  Kurs Formatı: 1 hafta boyunca günde 6 saat; 6 - 10 Temmuz

132967_pexels-photo-1595385.jpeg

Neden bu programı seçmelisin?

2 Yoğun Kurs

5 AKTS kredisi veya paketteki her iki dersi (10 AKTS) bırakarak bir haftada sadece bir ders alabilirsiniz. Ve diğer Kedge Yaz Okulu programlarını karıştırmak ve eşleştirmek istiyorsanız, 8 Haziran'dan 17 Temmuz'a kadar 6 sınıfı takip edebilirsiniz. "Hop-On" - 2 hafta ders alın - sonra "Hop-Off" ve iki hafta Avrupa seyahat edin, sonra geri dönüp başka bir ders alın. Programınızı ihtiyaçlarınıza, ilgi alanlarınıza, zamanlama ve bütçenize göre özelleştirmek için çok sayıda olasılık var!

İngilizce Verilen Tüm Dersler

Çeşitli, uluslararası üst düzey öğretim üyeleri havuzu tarafından

Sosyal ve Şirket Ziyaretleri

Her hafta, bir şirket ziyareti veya sosyal etkinlik (eğitim ücretlerine dahil) ekliyoruz. Paris'teki programımızda AI ve Büyük Veri yönetimini kullanan Paris merkezli bir şirket ziyareti ve Seine Nehri boyunca rehberli bir Paris turu yer alacak!

Yaz Programınızı İlgi Alanınıza Göre Özelleştirin

Esnek biçimimiz, Paris'teki Program Paketimizi takip etmenizi veya kendi "Hibrit" seçeneğinizi oluşturmak için sizi en çok ilgilendiren Bordeaux ve Marsilya kampüslerimizde kursları seçmenizi ve seçmenizi sağlar

Aktarılabilir AKTS Kredisi Kazanın

Her Kedge Yaz Okulu kursu 30 iletişim saatini içerir, resmi olarak değerlendirilir, 5 aktarılabilir AKTS kredisi taşır ve hem tamamlama sertifikası hem de resmi transkriptlere yol açar. 5 AKTS kredisi kendi kurumunuzdaki eşdeğer bir kursa transfer etmekte sorun yaşıyorsa, hangi olanakların yapılabileceğini görmek için bizimle iletişime geçin.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

KEDGE Business School is a French business school with 4 campuses in France (Paris, Bordeaux, Marseilles, and Toulon), 1 in China (Shanghai ), 1 in Dakar, Senegal, and 3 partner campuses (Avignon, Bas ... Devamını oku

KEDGE Business School is a French business school with 4 campuses in France (Paris, Bordeaux, Marseilles, and Toulon), 1 in China (Shanghai ), 1 in Dakar, Senegal, and 3 partner campuses (Avignon, Bastia, and Bayonne). Daha Az
bordo şarabı , Marsilya , Paris , Toulon , Şanghay , Dakar + 5 Daha fazla Daha az