Pazarlama Yönetimi Yüksek Lisans (Lizbon)

Genel

Program açıklaması

Wiki hakkında

Bu yüksek lisans kursu, yeni iş ekosisteminin kuruluşlara yönelttiği taleplere cevap vermek için tasarlandı. Çünkü pazarlama, işletmenin merkezi işlevi olduğundan, evriminin anlaşılması, doğrudan veya dolaylı olarak ilgili kişilerin daha iyi bir bireysel performansını belirleyecektir. Pazarlama ve bu nedenle, işbirliği yaptıkları kuruluşlar.
Sınır sorunları ve iş dünyası, değer, entegre, dijital (dijital ve fiziksel entegrasyon) ve yenilikçi odaklı, global ve müşteri odaklı yeni 4.0 kuruluşunun vizyonunu sunar.

Yenilikçi ve organizasyonların dünyasının en üst teknolojik, dijital ve prosedürel yönlerini kapsamaktadır. Sunulan temaların her birinde üst düzey organizasyonlarda uzmanlaşmış ulusal ve uluslararası deneyime sahip uzmanlarla güçlü bir deneyim paylaşımı sağlar. Buna ek olarak, bu günlerde Pazarlama'nın gerçekten ne olduğu ve işletmeyi kullanma potansiyeli ve Yöneticiler, yöneticiler, yöneticiler, danışmanlar ve girişimciler için enine bir faydaya sahip olduğu anlayışına katkıda bulunur.

İnsanların kavramların pratikteki uygulamalarında organizasyonların gerçek durumlarına, bir pazarlama planının tasarım ve üretimi açısından beceri geliştirmeye ve meslektaşları, öğretmenler, konuşmacılar, işadamları ve kurumlarla iletişim ağı oluşturmaya yönelik olarak tasarlanmıştır. .

Temel Yararlar

 • Değişim kaynaklarını, eğilimleri, işin esaslarını ve bu günlerde pazarlamayı tanımlayın.
 • İşletmelerde Pazarlama fonksiyonunun rolünü ve organizasyonunu tanımlar.
 • Analiz metodolojilerinin geliştirilmesi yoluyla belirli bir durumun anahtar yönlerini tanımlamak.
 • Çeşitli organizasyonel alanların işletmeye nasıl katkıda bulunduğunu anlayın ve bir kuruluşun farklı paydaşlarla müşteri odaklı, dijital, sosyal ve ilişkisel mantığa nasıl tepki verdiğini belirleyin.
 • Üst düzey bir yönetici için gerekli olan kişisel becerileri geliştirin ve pazar analizi ve uygulamasının metodolojilerini anlayın.
 • Analiz metriklerindeki kavramları örgütün çeşitli alanlarına dönüştürün.
 • Bir organizasyonda entegre projeler geliştirebilir ve yönetebilir.

alıcıların

 • 4.0 ortamında iş ve pazarlama becerilerini geliştirmek ve yenilemek isteyen CMO'lar, ticari ve satış yöneticileri;
 • Organizasyondaki Pazarlama fonksiyonunu anlamak isteyen farklı fonksiyonel alanların yöneticileri;
 • İletişim, satış, müşteri yönetimi, halkla ilişkiler, dağıtım, ürün yönetimi gibi çeşitli alanlarda farklı işlevleri yerine getiren tablolar;
 • girişimci;
 • girişimci;
 • Danışmanlar.

Çalışma planı

CURRICULAR UNITS
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

IPAM is a school that has over 30 years of experience in teaching marketing, having always offered education of excellence in close proximity to companies and the markets. Our teaching model combines ... Devamını oku

IPAM is a school that has over 30 years of experience in teaching marketing, having always offered education of excellence in close proximity to companies and the markets. Our teaching model combines theory and practice, taught by faculty with business experience and real-world challenges that are posed to students by companies. The environment at IPAM Lisbon & IPAM Porto is one of professionalism, competence, and determination. The students are true Marketing Managers when starting or developing their careers. Daha Az
Lizbon , Porto + 1 Daha fazla Daha az