Pazarlama Yönetimi Yüksek Lisans (Porto)

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

Wiki hakkında

IPAM Lisansüstü Programları sayesinde, Portekiz'de pazarlama eğitiminde 34 yıllık bir geçmişi olan bir referans okuluna girebilirsiniz, her zaman şirketlerin ön planda olduğu, şirketlerin yakınlığının sabit olduğu bir yer.

Portekiz'deki İlk Pazarlama Okulu olan IPAM Porto, yöneticilerin ve yöneticilerin güncelleme ve geliştirme ihtiyaçlarına karşılık gelen çok disiplinli programlar geliştirerek pazarın ihtiyaçlarını öngörmeye çalışmıştır.

Yüksek lisans programları, Pazarlama alanında sağlam bir kavramsal temel elde etmek isteyen ve iş pratiğinde uygulayabilmeleri için gerekli araç ve gereçlerle donatmak isteyen herhangi bir bilimsel alana mensup bireylere yöneliktir. Mesleki kariyer gelişimi açısından bakıldığında, programlar, Pazarlama Yönetimi alanında çeşitli yönleriyle sağlam bir kariyer arayanların ihtiyaçlarına uygun bir kalite eğitimi sağlamak için özel olarak yapılandırılmıştır.

Tasarımında, öğrencilere eğitim tercihlerini ve her birinin kendine özgü ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde geniş bir alan yelpazesi sunmak için özel bir özen gösterilmiştir. Çoğunlukla iş dünyasından çok geniş ve çok disiplinli bir takım öğretmenler ve uzmanlar ekibi ile, farklı öğretim ve öğrenme formüllerine dayanarak işinizi / projenizi / fikrinizi oluşturmanıza veya yeniden oluşturmanıza ve zorluklarınızı yerine getirmenize yardımcı olmak istiyoruz.

Temel Yararlar

  1. Katılımcılar iş liderleri tarafından sunulan iş zorluklarını paylaşacak ve çözümlerine katkıda bulunacaklardır. »Yetenek Ateşleme
  2. İş zorluklarını çözecek, teorik bilgi ile katılaşmış önerileri sunacak, eleştirel zeka ve duygusal yetenekle birleşeceklerdir. »Yaratıcı Değişim
  3. Büyük iş grupları ve yenilikçi şirketlerden öğretmenlerle deneyim kazanacaklar. »Deneyimsel Yaklaşım
  4. Araştırma profesörlerinin teknik-bilimsel bilgilerini özümsemek. »Bilgi Sinerjisi
  5. Mevcut harici varlıkları ve potansiyel iş ortaklarını sunun

alıcıların

  • Pazarlama ve satış müdürleri, yönetim pozisyonlarına nitelikli bir şekilde çıkmak için yetkinlik kazanmak isteyen.
  • Ürün yönetimi, satış, iletişim, reklamcılık, halkla ilişkiler, satış sonrası servis ve müşteri desteği ile ilgili profesyoneller, diğerlerinin yanı sıra piyasaya ve nihai müşterilere / tüketicilere doğrudan bağlı ya da doğrudan bağlı olan kişiler.
  • İşletmelerinin hedef pazarlara bağlanmasını artıran ve fırsatların sayısını ve değerini arttıran bir pazarlama tutumunu geliştirmek isteyen yöneticiler, girişimciler ve liberal profesyoneller.

Çalışma planı

modül

fakülte

Zirve Pazarlama Yönetimi

Hugo Ribeiro da Silva

Küresel ve Dijital Çağda Pazarlama Yönetimi

Pedro Rodrigues

Stratejik Pazarlama Yönetimi

Tiago Gouveia

Dijital Çağda Tüketici Eğilimleri ve Davranışı

Mafalda Ferreira

B2B2C B2B Operasyonel Yönetimi

Rui Dias

Marka 4.0: Dijital Çağda Marka Uygulamalı Yönetim

Paula Riskli

Dijital Pazarlama Stratejisi ve İş Dönüşümü

Pedro Rodrigues

Ticari Ekiplerin Yönetimi ve Satış Süreçleri

Pedro Aguiar

"Müşteri Yaşamı Zaman Değeri" ni optimize etme

James Fleming

Pazarlama İstihbaratı

Hugo Ribeiro da Silva

Pazarlama Bilgi Sistemleri ve CRM

Joaquim Dias

Pazarlama ve KOBİ'ler "Tedarikçiler" veya "Müşteriler" POV (bakış açısı)

Miguel Correia

İş 4.0: e-Ticaret ve Perakende Geleceği

James Fleming

Entegre Pazarlama Planı

Nunes Carneiro

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

IPAM is a school that has over 30 years of experience in teaching marketing, having always offered education of excellence in close proximity to companies and the markets. Our teaching model combines ... Devamını oku

IPAM is a school that has over 30 years of experience in teaching marketing, having always offered education of excellence in close proximity to companies and the markets. Our teaching model combines theory and practice, taught by faculty with business experience and real-world challenges that are posed to students by companies. The environment at IPAM Lisbon & IPAM Porto is one of professionalism, competence, and determination. The students are true Marketing Managers when starting or developing their careers. Daha Az
Lizbon , Porto + 1 Daha fazla Daha az