Portekizce dil ve kültür

Genel

Program açıklaması

Dersin temel amacı başarı ile Portekizce iyi iletişim becerilerine ulaşmak için öğrencileri getirmektir. Bu sadece gramer ve kelime verilecektir, fakat aynı zamanda, okuma resmi veya argo bağlamlarda olsun, yazma ve sözlü üretim, dinleme değil demektir. hayat, örf ve sosyal gelenekler, siyaset ve kültür Brezilyalı şekilde bir giriş de ders önemli bir parçasıdır.

gramer yapılarını (% 25), anlayış ve yazma (% 25), anlama ve sözlü üretimi (% 30) ve teknik kelime (% 20) aşağıdaki gibidir: Sınıflar ayrılır. Bu çeşitlilik geliştirmek ve dil becerilerini geliştirmek için etkili bir yoldur olmasının yanı sıra en dinamik ve eğlenceli sınıfları yapar.

tüm öğretmenler İngilizce ve diğer dillerde yetkin olmasına rağmen Dersler her zaman, Portekizce yapılmaktadır. onlar hedef dili yanı sıra öğrenme ve dersler bağlılıklarını üretmek ve anlamak mümkün olduğu gibi, öğrenci performans sınıfta gözlem göre değerlendirilir.

dialogo

Öğretmenler hakkında

Bütün öğretmenler Edebiyat ve Yabancı Dil argo bir derece ile Brezilyalılar vardır. Onlar bir yabancı dil (LPE) olarak didaktik öğretim Portekizce okulda 4 ay boyunca özel eğitim alırlar. Hepsi İngilizce ve İspanyolca ve İtalyanca Almanca, Fransızca, gibi diğer bazı dilleri konuşuyoruz. Okul aynı zamanda atölye çalışmaları ve seminerler yoluyla bir yıllık eğitim programı öğretim teşvik etmektedir.

Öğrenci Profili

Genel olarak, okul, dünyanın her yerinden öğrencileri ağırlıyor ve Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa ve Latin Amerika'da en. Brezilya'da Portekizce dil öğrenme nedenleri profesyonel, ticari, kültürel turizm, üniversite programları ve ayrıca kişisel motivasyonlarla da dahil olmak üzere, çok çeşitlidir.

dialogo

ders hakkında

Gruplar veya Bireyler için Yoğun Programı:

Brezilya Çalıştay Programı

  • Katılımcıların en fazla: 09
  • Dersin Süresi: 1 hafta en az
  • Seviyeleri: Başlangıç ​​/ Basic / Orta / İleri
  • Dersin Formatı:
  • aşağıdaki gibi pazartesiden cumaya Sınıflar, dağıtılan
  • 12:30 09:00 - Küçük Grup dersleri - ortalama 5-6 kişi
  • Öğle yemeği zamanı - 13:30 pm 12:30

Kombinasyonları

Ayrıca öğleden sonra 1 ya da 2 özel ders ile 12:30, sabah 9:00 grup dersleri birleştirebilirsiniz.

özel

Ayrıca sabah ya da öğleden sonra sadece özel ders alabilirsiniz.

öğleden sonraları sırasında - eğlenceli ve kültürlerarası yaklaşım Programları (yemek dersleri, Dans Sınıfları, "Capoeira" Sınıflar, Ders, Sosyal aktiviteler ve geziler Brezilya) başlatmak veya Portekizce dil öğrenmelerini geliştirmek gerekir isteyenler için tavsiye kullanarak Portekizce pratik, ve potansiyel kültürel çatışmalar en aza indirerek, yerel ortamda dahil edilmesi için destek satın almak için Brezilyalı kültürel bağlamda eklenir. kurslar çeşitli öğretim uyaranlara (görsel-işitsel, interaktif etkinlikler, internet, vs.) kullanan bir iletişim ve dinamik bir yaklaşımla farklı dil becerileri (yazılı ve sözlü anlama, yazılı ve sözlü üretimi) gelişimini önermektedir.

Ayrıntılar: - Günler ve saatler iklime göre değişebilir, dış faaliyetler, geziler düzenlenecek.

  • Okul tarafından sağlanan eğitim materyalleri.
  • Varışta öğretmen tarafından yapılan yerleştirme testi.
  • PLE (Portekizce Yabancı Dil) yetişmiş öğretmenler.

Kültürel aktiviteler

Capoeira Capoeira Sınıfı Kitap ekstra dersler veya Portekizce sınıfın her hafta için haftada bir kez ücretsiz sınıfını kullanın!


dans

Dans sınıfı

Kitap ekstra dersler veya Portekizce sınıfın her hafta için haftada bir kez ücretsiz sınıfını kullanın!

Su SporlarıSu Sporları

Eğer sınıfları istiyorsun hangi su sporları bize ve biz bir bütçe yapmak ve sizin için dersleri planlamak olacak!

dialogoKültür Turları

Haftada bir kez personelimiz ile gitmek ve sınıf, Salvador bazı müthiş bir yer karşılamak eğlenmek ve Portekizce pratik!

dialogoGASTRONOMİ

Bir hafta sınıfları bir kez tüm lezzetli Brezilyalı yemek pişirmeye öğrenin! Onlar özgürsün, ve sadece malzemeler için ödeme yaparsınız.

dialogoGönüllülük

Eğer gönüllü bir parçası olmak ve ihtiyacı olan insanlara yardım etmek isterseniz bize bildirin ve biz muhtaç kurumlarla zamanlayacak. Bu uygulama için harika bir yol olabilir!

dialogoYoga

Her öğrenci Portekizli kursunda bir ücretsiz yoga sınıfına olsun! İsterseniz daha fazla sınıfları için rezervasyon yaptırabilirler.

dialogoBrezilyalı Filmler

Haftada bir kez okulumuzda grupta izlemek için Brezilyalı film seçin. Tabii ki, Portekizli ses ve patlamış mısır ve soda ile;)

Son Güncelleme Kas 2016

Okul Hakkında

Diálogo Brasil is one of the first schools of educational exchange in Brazil. Founded in 1989 in Salvador da Bahia, it is a reference in teaching and training of acculturation Portuguese for foreigner ... Devamını oku

Diálogo Brasil is one of the first schools of educational exchange in Brazil. Founded in 1989 in Salvador da Bahia, it is a reference in teaching and training of acculturation Portuguese for foreigners. The school is located on the 3rd best beach of the World, Porto da Barra Beach, in Barra neighborhood, elected in 2007 by the British Newspaper The Guardian.... Daha Az