Filter
Postgraduate Certificate
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Enerji Bilimi Top Doktora Sertifika Programları

Bir lisansüstü sertifikası öğrencinin uzmanlığını genişletir ve geniş bir alanı kapsayan akademik bir programdır. Başka bir lisans derecesi almadan ek yeterlilik, beceri veya eğitim isteyen herkes için idealdir.

Enerji çalışmalarında yüksek lisans sertifikası nedir? Genel olarak, bu program program katılımcılarına enerjinin nasıl çalıştığına dair derinlemesine bir anlayış kazandırır. Birçok durumda, katılımcılar rüzgar veya güneş enerjisi konusunda uzmanlaşabilirler. Programa bağlı olarak, konvansiyonel güç ya da sürdürülebilir enerji ile ilgili konuların öğrenilmesi üzerinde bir vurgu olabilir. Sertifika çalışmaları, enerji ve iklim, iklim değişikliği yasaları ve karşılaştırmalı enerji gibi konuları kapsayabilir. Bazı programlar, sınıf eğitimine genişletmenin bir yolu olarak staj sunar.

Yönetim, analitik ve araştırma becerileri genellikle, akademisyenler enerji çalışmalarında lisansüstü bir sertifikaya başvurduklarında edinilir. Bu beceri seti, öğrencilerin enerji ile ilgili kariyer alanlarında başarılı olmalarına yardımcı olabilir. Ayrıca, bu beceriler kişisel işleri ele almak için yararlıdır.

Enerji çalışmalarında yüksek lisans sertifikası kazanmanın maliyeti, bireyin istediği sertifikanın türüne bağlı olarak değişebilir. Aday öğrenciler, ilgilerini çeken okullarla iletişime geçmeli ve cari ücretleri sormalıdır.

Enerji çalışmalarında yüksek lisans sertifikasına sahip bireyler çeşitli kariyer yolları alabilirler. İklim değişikliği, çevre ve enerji sektörlerinde özel ve kamu kuruluşlarıyla çalışma fırsatları var. Elektrik şirketi şirketleri bu uzmanlara büyük ölçüde güvenmektedir. Genel olarak, kaynakların korunmasına ve kirliliğin azaltılmasına olan ilgiden dolayı iyi bir iş büyümesi vardır. Finansal, iş ve yönetim faaliyetleri gibi alanlarda çalışan bireyler var. Bu alandaki üst düzey işler genellikle sürdürülebilirlik uzmanı, çevre mühendisi, çevre eğitimcisi, çevre bilimcisi ve çevre danışmanıdır.

Enerji çalışmalarında yüksek lisans sertifikası sunan okullar genellikle uzaktan öğrenmeyi tercih edenler için çevrimiçi bir seçeneğe sahiptir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

3 Sonuçlar Enerji Bilimi

Sustainability College Bruges

2018'deki Sürdürülebilirlik Koleji Bruges'de "Enerji Sektörü ile İlgili Uluslararası, Avrupa ve Karşılaştırmalı Enerjide Lisansüstü Çalışmalar, Çevre ve İklim Değişikliği ... [+]

Başvuru formunu indirmek için tıklayınız

2018'deki Sürdürülebilirlik Koleji Bruges'de "Enerji Sektörü ile İlgili Uluslararası, Avrupa ve Karşılaştırmalı Enerjide Lisansüstü Çalışmalar, Çevre ve İklim Değişikliği Kanunu" programı düzenlenecek.

Program, enerji sektörü perspektifinden, enerji, çevre ve iklim değişikliği kanunları arasındaki sinerjiyi ayrıntılı bir şekilde ortaya koymayı amaçlamaktadır. Kurslar, alanında uzman kişiler olan uluslararası alanda seçkin kişiler tarafından hazırlanmaktadır.

Söz konusu bu alanlar, enerji, çevre ve iklim değişikliği düzenlemesinin yasal, ekonomik ve toplumsal önemi nedeniyle hukuki uygulama ve akademik araştırmalara ilişkin patlayıcı alanlardır. Program üç üniteden oluşmaktadır:... [-]

Belçika Bruges
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Antwerp

Küresel iklim değişikliği başta günlük enerji kullanımından kaynaklanan emisyonlar neden olur. "Yerel hareket" Global düşün, acil ve köklü değişiklikleri tetikleyebilir g ... [+]

ağırlıklı olarak günlük enerji kullanımından kaynaklanan emisyonlar neden olur. "Küresel, yerel hareket düşünün"Acil ve köklü değişiklikleri tetikleyebilir gereklidir.

Taze fikirlerYeni yaklaşan sorunların yolları ve keşfi keşfedilmemiş yolları. - Diğer yandan Katı yasalar Fizik ve insan ebedi çabaların eylem özgürlüğünü sınırlamaktadır.

Enerji ve İklim Lisansüstü olduğunu . Dersler odaklanmak Gelecek için enerji: Enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji, enerji son kullanım ve hizmetler açısından incelenmiştir. Ama geleceği de belirsiz: Tartışılan politika konuları analiz ve çözüm önerilerini de uzaklaşan, iki öğretim elemanı tarafından karşılanmaktadır. Program ayrıca kızımız üzerinde duruluyor Ortak gelecek: Yeni bakış açıları hakkında bilgi edinmek için tüm istekli ve enerji ve iklim konularını ele yaklaşımlar sertifikalı mühendisler, teknik olmayan bilim adamları bir geniş bir kitleye, davet ediyor.... [-]

Belçika Antwerp
Eylül 2019
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Essex Online

Bu lisansüstü kısa kursla, petrol ve gaz endüstrisindeki uygulamalarına odaklanarak temel yönetim becerilerini geliştirin *. Bu multi trilyon dolarlık sektörde yetkin ve ... [+]

PG Sertifika İşletme ve Yönetimi (Petrol ve Gaz)

Bu lisansüstü kısa kursla, petrol ve gaz endüstrisindeki uygulamalarına odaklanarak temel yönetim becerilerini geliştirin *.

Bu multi trilyon dolarlık sektörde yetkin ve kendine güvenen yöneticilere yüksek talep var ve bu kurs mevcut iş taahhütlerinize uyurken başarılı olmak için gerekli becerileri geliştirmenizi pratik hale getiriyor.

Kurs sırasında, aşağıdaki gibi konulara dalacaksınız:

çağdaş yönetim ve örgütsel davranışın temel ilkeleri ve uygulamaları,kısa ve uzun vadede finansal karar alma,farklı petrol ve gaz coğrafi pazarlarında mevcut olan sosyal, politik ve çevresel zorluklar.... [-]
Birleşik Krallık UK Online
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
8 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku