Proje Yönetimi 8 Haftalık Sertifika Programı

Genel

Program açıklaması

İki aylık bir çalışmanın ardından proje yönetimi becerilerini özgeçmişinize koyun! Projeleri başlatma ve planlamadan yürütme ve kontrole ve nihayetinde proje teslimine kadar etkili bir şekilde yönetmek için profesyonellerden en iyi uygulamalar, araçlar ve teknikler hakkında bilgi edinin. Teknoloji, yaşam bilimleri, inşaat, finansal hizmetler, sağlık hizmetleri ve diğer endüstrilerdeki projeleri etkili bir şekilde yönetme ve yönetme konusunda pratik beceriler kazanın.

Bu promosyon için işgücüne girerken ya da hedeflerken rekabet avantajı elde edin. Öğrendiğiniz her şey hemen işyerinde kullanılabilir.

Baş Eğitmen: Timothy Donahue-Bombosch, Ph.D.

Timothy Donahue-Bombosch, Dr. , Genentech, Iridex, Affymetrix, Kaiser Permanente ve Mindjet. Proje yönetimi, içerik yönetimi, sosyal ağ ve içerik küreselleşmesi hakkında sık sık konuşuyor.

Program Avantajları

Çevrimiçi Canlı Öğrenin

Dünyanın her yerinden sınıf tarzı interaktif öğrenmeye erişin! Dersinizi tamamlamanın yanı sıra eğitmeniniz ve sınıf arkadaşlarınızla planlanmış çevrimiçi oturumlara katılın.

Yoğun Müfredat

Her gün Pazartesi-Cuma olmak üzere 3 saatlik derslere ve atölyelere katılın. 8 akademik kredi kazanın (toplam 120 saatlik eğitim).

PMP® Sınavına hazırlanın

Proje Yönetimi Enstitüsü'nün (PMI) Proje Yönetimi Profesyonel (PMP) ® sınavına güçlü bir temel geliştirin.

Akademik mükemmellik

Üst düzey küresel bir devlet üniversitesinde öğrenin.

Kaptanlık Projesi

Kurs boyunca ilerledikçe tamamladığınız gerçek bir capstone projesi ile portföyünüzü oluşturun.

This photo is free for public use. ❤️ If you do use this photo, Please credit in caption or metadata with link to "www.useproof.com".

program

Sınıf arkadaşlarınızla birlikte öğrenme, her hafta her hafta ilerleyin.

1-2. Haftalar: Proje Başlatma ve Planlama 3-4. Haftalar: Proje Takvimi ve Risk Yönetimi
Bir projenin nasıl başlatılacağını, paydaş yönetim planlarının nasıl geliştirileceğini ve ihtiyaç analizinin nasıl yapılacağını öğrenin. Ayrıca, yatırım getirisi analizi, fizibilite çalışmaları ve kapsamlı bir iş durumu yoluyla projeleri haklı çıkarmayı da öğrenirsiniz. Sonuç olarak, daha sonra proje planlama ve teslimi yönlendiren kapsamlı başlatma süreçlerinin çıktısı olarak proje sözleşmesini anlarsınız. Bugünün projeleri daha fazla zaman kısıtlamalı, daha büyük teknik zorluklar ortaya koyuyor ve geçmişe göre yeterli kaynaklara sahip olma olasılığı daha düşük. Bununla birlikte, belirli teknikler proje riskiyle başa çıkmanıza ve olası sorunları tanımanıza ve yönetmenize yardımcı olabilir. Zor projeleri tamamlamak için pratik yöntemleri öğrenin ve bu yöntemleri kendi projelerinize nasıl uygulayacağınızı keşfedin.
5-6. Haftalar: Proje Maliyeti ve Tedarik Yönetimi 7-8. Haftalar: Proje Yürütme ve Kontrol
Ürün ve hizmet alımı, proje yöneticisinin sorumluluklarının önemli bir parçasıdır. Satın alma belgelerinin ve şartnamelerinin geliştirilmesinden satıcı tekliflerinin değerlendirilmesine, uygun sözleşmelerin hazırlanmasına ve sözleşmelerin başarılı bir şekilde yürütülmesine nazaran tedarik sürecinin temellerini öğrenin. Çeşitli sözleşme düzenlemelerini ve ücret seçeneklerini inceleyin. Başarılı bir proje yöneticisi, ilerlemeyi izlemek, sapmaları belirlemek ve sorunların etkisini azaltmak için harekete geçmek için etkili bir yönetim sürecine ve proje temel planına güvenir. Tamamlama ve değerlendirme yoluyla proje yürütmeyi nasıl yöneteceğinizi öğrenin. Ayrıca proje kontrolü için araç ve teknikleri de keşfedebilirsiniz.

Tamamlandığında, akredite bir kurumdan bir sertifika alacaksınız.

Program Detayları

Yaz 2020: 1 Haziran - 24 Temmuz 2020

Başvuru yapan: May 13

Eğitim Ücreti: 8.000 USD

Bu içerir:

 • Ders ücreti ve ders kitapları
 • Akademik danışmanlık

Ücret aşağıdakileri içermez:

 • Konut
 • Yemekler
 • taşımacılık
 • Kişisel aktiviteler

Kabul şartları

 • Not Ortalaması (GPA): 3.0
 • Üç yıllık lisans eğitiminin tamamlanması

İngilizce Dil Yeterliliği Gereksinimi

İster öğrenci, ister profesyonel, ister yaşam boyu öğrenen olun, uluslararası öğrenciler için herhangi bir programımıza kabul edilmek üzere İngilizce yeterliliğini göstermeniz gerekecektir.

Not: Transkriptleriniz ve kimlik bilgileriniz İngilizce olarak tamamladığınız dersleri yansıtmalıdır. Kabul Departmanımız tüm dokümantasyonu değerlendirecek ve ilave öğeler gerekip gerekmediğini size bildirecektir. Kabul sürecimizin bütünsel olduğunu ve İngilizce yeterlilik şartının karşılanmasını kabul etmeyi garanti etmediğini lütfen unutmayın. Sorularınız veya daha fazla bilgi edinmek için internationaladmissions@berkeley.edu adresine e-posta gönderin.

İngilizce dil şartlarımızı aşağıdaki yollardan biriyle karşılayabilirsiniz:

Test sonuçları Röportaj Feragat
 • TOEFL: 90
 • IELTS: 7
 • DAAD: C1
 • Önce Cambridge İngilizce (FCE): C
 • TEM-4 veya TEM-8: 70
Aşağıdaki minimum puanlardan herhangi birini kazanmışsanız, görüşme şartını karşılayacaksınız:

 • TOEFL: 79–89
 • IELTS: 6.5
 • TOEIC: 700–900
 • Cambridge İngilizce Ön (PET) Geçme Notu
 • 3.0 ELS GPA'ya sahip ELS Seviye 112

veya

 • Bir UC Berkeley Extension işe alım uzmanıyla bir röportajı geçtiniz. Mülakatlar kendi ülkenizde yapılır.

Aşağıdaki koşullardan birini karşılıyorsanız bir feragat talebinde bulunabilirsiniz:

 • Bir yıllık tam zamanlı üniversite düzeyinde eğitimi tamamen İngilizce dilinde tamamladınız.
 • İngilizce'nin resmi dil olduğu bir ülkede üniversite düzeyinde bir programı başarıyla tamamladınız.
 • Muafiyet listesindeki bir ülkedensiniz. Daha fazla bilgi için bir danışmana başvurun.
Son Güncelleme Nis 2020

Okul Hakkında

UC Berkeley Extension is an academic department within UC Berkeley and is located just a few blocks away from the main campus. This department offers short-term programming for international students ... Devamını oku

UC Berkeley Extension is an academic department within UC Berkeley and is located just a few blocks away from the main campus. This department offers short-term programming for international students who want to study at Berkeley. We do not offer degrees. Instead, after you complete your studies with us, you’ll receive a certificate of completion, a transcript and the opportunity to transfer academic credits to your home university. For those of you who are working professionals, our programs will provide you with in-depth skills and learning that you can apply to your current position or a new job in the workplace. Daha Az
Berkeley , San Francisco + 1 Daha fazla Daha az