Proje Yönetimi Sertifika Programı

Genel

Program açıklaması

Organizasyonel uyum, projeleri zamanında ve bütçe dahilinde etkili bir şekilde teslim etmek için görevleri, zamanı ve kaynakları tahsis etmede stratejik beceriler sergileyen proje yöneticilerine bağlıdır. Bu sertifika programı, proje yöneticileri ve proje yöneticisi olmak isteyen kişilerin projelere disiplinli bir yaklaşım geliştirmeleri için tasarlanmıştır. Yetenek üçgeninde PMI tarafından özetlenen temel becerileri ve yetkinlikleri geliştireceksiniz. Programın sonunda, organizasyonunuzdaki projeleri başarılı bir şekilde yönetmek ve yönetmek için gerekli becerilere, araçlara ve güvene sahip olacaksınız.

Program, A Guide to the Project Management Body of Knowledge (PMBOK® Guide) ile uyumlu olarak proje yönetimine hem teorik hem de pratik uygulamalar yaklaşımı sunar.

Sertifika programımız, katılımcıları sertifika testini geçmeye ve Proje Yönetimi Uzmanları (PMP) ® olmaya hazırlar. Sertifika dünya çapında tanınır ve istihdam edilebilirliği ve 'teşvik etme kabiliyetini' artırır.

Son Güncelleme Eyl 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

The College of Continuing Education (CCE) at Sacramento State has been offering courses, seminars and workshops since 1951. Although times have changed since our founding, we remain committed to servi ... Devamını oku

The College of Continuing Education (CCE) at Sacramento State has been offering courses, seminars and workshops since 1951. Although times have changed since our founding, we remain committed to serving the community through higher education. Whether you’re interested in exploring just one course or enrolling in an entire degree or certificate program, CCE is here every step of the way to ensure you find the center of your success. Daha Az