20 aylık program, restoran işletmeciliğinde kariyere başlamak için yiyecek ve içecek sektörü konusunda tutkulu olan öğrencilere profesyonel nitelikler kazandırmak için tasarlanmıştır. Program teorik bilgi, gerçek dünya pratik içerik ve staj içerir. Restoran operasyonları yönetiminin temellerine hakim olmanın ötesinde, öğrenciler başarılı bir restoran müdürü profesyonel olmak için anahtar olan finans, pazarlama ve insan kaynakları yönetimi ile ilgili becerileri geliştirerek iş zekası ile donatılacak. Bu program, restoran ve otel işletmelerinde restoran müdürü, yiyecek-içecek müdürü veya ziyafet müdürü, yiyecek ve içecek müdürü gibi pozisyonlarda bulunmak isteyen öğrenciler için idealdir.

Stajlar

BAE'de uygulamalı staj yapan staj ve diploma programları için yeni mezunlar ve yetenekli bireyler için birçok fırsat bulunmaktadır.

HTMI'nin büyük uluslararası otel grupları ve havayolları arasındaki sağlam endüstri ortaklıkları, öğrencilerin program odaklarına göre çeşitli sektörlerde pratik çalışma yerleşimleri yaşamalarına olanak sağlar.

HTMi Dubai kariyer rehberliği ekibi, olumlu bir tutumla birleştirilen pratik becerilerin İK çalışanları tarafından çok değerli olduğunu bildiğinden, kariyer beklentilerini ölçülemeyecek şekilde arttırmak için kurslarımızı öğrencinin tutumunu koçlaştırmak üzere tasarladık. Staj ve işyeri başarılarımız kendileri için konuşuyor.

Tüm HTMi mezunlarının% 75'i uluslararası büyük otel zincirlerine katılıyor, üç HTMi mezunundan biri misafirperverlik kariyerlerine yönetici pozisyonlarında başlıyor ve HTMi mezunlarının% 80'i son yarıyıllarını tamamlamadan önce tam zamanlı yerleştirmelerini güvence altına alıyor.

Burslar

HTMi Dubai çeşitli burslar sunmaktadır.

Burslu öğrenciler için lise sınavını başarıyla geçenlere en az% 90 (veya eşdeğeri) veya genel not ortalaması 3.0 (veya eşdeğeri) olan kişilere verilir. Öğrenci ayrıca ağırlama endüstrisi için motivasyonunu gösteren kanıtlarla başvurusunu destekleyecektir.

Her sömestr için sınırlı sayıda burs vardır (her yıl Ocak ve Ağustos ayından başlayarak) ve başvuruların yarıyıl başlangıcından en az iki takvim ayı önce sunulması gerekmektedir.

Tüm başvurular HTMi Dubai akademik kurulu tarafından gözden geçirilecek ve kısa listeye giren adaylarla görüşme için irtibata geçilecektir.

Program dili:
Ingilizce

HTMI Switzerland Dubai için 2 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme April 11, 2019
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Ağu 2019
Duration
20 ay
Tam zamanlı
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Ağu 2019
End Date
Son başvuru tarihi

Ağu 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date