SAIOSH İş Sağlığı ve Güvenliği Uygulayıcısı

Genel

Program açıklaması

132310_pexels-photo-756883.jpeg

Kursa Genel Bakış

Bu NQF L5 hizalı kursu, İSG ortamında halihazırda Profesyonel bir Atama almak isteyen veya bu heyecan verici dünyaya girmek isteyenler için uygundur. Yetkili öğrenciler aşağıdakileri başarıyla yapabilir:

  • Uzman Sağlık ve Güvenlik stratejisi, öngörme, bütçeleme veya karmaşık iş sağlığı ve güvenliği planları gerektirmeden bir İSG programı uygulamak ve izlemek.
  • İSG raporları, temel kaza eğilimi raporları hazırlamak ve kaza ve olayların önlenmesi konusunda rehberlik sağlamak.
  • İş güvenliği, hijyen, sağlık, yangın, mesleki tıp ve genel organizasyon yönetimi uygulamaları arasındaki ilişkiyi gösterin.
  • Çeşitli bağlamlarda İSG teorisi ve mevzuatını uygulayarak işyerinde sağlık ve güvenliği artırın.
  • Genel sağlık ve güvenlik denetimleri yapabilir.
  • Genel sağlık ve güvenlik sistemlerini ve programlarını uygulamak, tehlikeleri belirlemek ve bu tehlikelerin içinde kontrol önlemleri önermek veya bu tehlikeleri azaltmak için.
  • Tespit edilen tehlikelerin temel kantitatif ve kalitatif risk değerlendirmelerini yapabilir.

Bu dersi başarı ile tamamlayan ve bu alandaki 2 yıllık iş tecrübesinin kanıtıyla, öğrenciler SAQA akreditasyonuna sahip İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonel Organı Saiosh ile TechSaiosh'un (Teknik Üye) Profesyonel Ataması'na başvurabilirler.

6 500'den fazla üyesiyle Saiosh, İş Sağlığı ve Güvenliği mesleğinde lider bilgi ve ağ fırsatları kaynağıdır. Saiosh, Güney Afrika'daki İSG uzmanları ve uygulayıcıları için İSG mesleğinin ilerlemesine adanmış, araştırma, tanıtım, eğitim, sosyal gelişim, eğitim, rehberlik ve diğer İSG örgütleri ile güçlü ilişkiler yoluyla bir seçimdir.

Giriş koşulları

Bu ders için herhangi bir giriş koşulu bulunmamaktadır.

Çalışma süresi: 6 aya kadar.

Değerlendirme ve Ödül

Öğrenciler, işe dayalı bir kayıt defteri, bir kanıt portföyü ve Nihai Bilgi Değerlendirmesi'ni başarıyla tamamlamak zorundadırlar. Bu öğrencilerin başarıyla tamamlanmasının ardından, Saiosh Akredite Academy of York Sağlık ve Güvenlik Uygulayıcı Academy of York sertifikası verilecektir.

AOY Akreditasyonu

Academy of York , FASSET SETA, SAIOSH, SABPP, PMSA, COMENSA ve Sertifikalı Muhasebeciler Enstitüsü (ICB) tarafından akredite edilmiştir ve Özel Kolej olarak Yükseköğretim ve Eğitim Bölümü'ne kayıtlıdır.

132307_Saioshlogo.jpg

Bu ders Saiosh (Güney Afrika İş Sağlığı ve Güvenliği Enstitüsü) tarafından akredite edilmiştir.

Kurs ücreti

Burs öncesi fiyat R12 500
Burs sonrası fiyat R11 200 *
Bir kez ödeme fiyatı R10 350
Ödeme planı 16 aydan fazla R700
Kayıt ücreti R1 100

* Aday öğrencilerin bursiyer almaya hak kazanıp kazanmadıklarını belirlemek için Academy of York ile irtibata geçmeleri gerekmektedir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Academy of York is an accredited Further Education and Training College established in 2006 and has over 14 000 successful graduates. Our students all have one thing in common they aspire for a better ... Devamını oku

Academy of York is an accredited Further Education and Training College established in 2006 and has over 14 000 successful graduates. Our students all have one thing in common they aspire for a better life, a better job, earning more or increased knowledge and skills. We understand the common challenges that many students experience during their studies which are time, money and motivation. Academy of York’s solution to these challenges by offering correspondence studying which is recognized as one of the most effective and proven study methods. Daha Az