saat ders - endüstriyel psikoloji becerileri programı

Genel

4 konum mevcut

Program açıklaması

İK Kursu - Endüstriyel Psikoloji Becerileri Programı


Belgeleme

Öğrenci Yetki Belgesinde "Yetkili" beyan edilmesi halinde programı başarı ile tamamlayan ve, öğrenci birim standartları kapalı ve Damelin Sanayi Psikoloji Becerileri Programı için öğrencinin adına SABPP için geçerli olacak özetleyen bir Damelin sonuçları mektup alacaksınız : Saqa ID 67511 (Kredi 40) verilecek.


Giriş Koşulları

  • UYÇ 3/Grade 11 Bilgi, anlama ve Bilgisayar Okuryazarlığı uygulama
  • CAT muafiyet böylece, temel yapmaktan muafiyet için gereklidir:
  • Bilgi, anlama ve UYÇ 4/Grade 12 İngilizce ve Matematik uygulama
  • UYÇ 3/Grade 11 Bilgi, anlama ve bir Güney Afrika 2. dil uygulaması
  • Kabul akademik personel ile bir röportaj tabi olabilirDers Süresi

Program süresi 80 saattir ve ders yüz yüze UYÇ kavramsal saat dayanmaktadır. Bu ödevler, araştırma ve bireysel çalışma tamamlamak için zaman hariç. Her Damelin kampüs farklı bir eğitim programı vardır. Programları akşamları, ya da Cumartesi günleri, hafta boyunca sunulmaktadır.


Ders Giriş

Bu Becerileri Programı SABPP akredite tam yeterlilik, FET Belgesi parçasıdır: İnsan Kaynakları Yönetimi Saqa ID 67511 NQF Seviye 4, ve öğrencilerin endüstri ilişkileri bir anlayış sağlamak ve tipik bir ilişkileri üzerinde gerekli bilgi ile donatmak için tasarlanmıştır diğer şeyler sağlığı ve güvenliği konularında, çalışanların refah politikaları, vb programı arasında yöneten mevzuat de dahil olmak üzere Güney Afrikalı iş ortamında, çalışan serbest meslek sahipleri ve işsizler öğrenciler için erişilebilirlik ve esneklik sağlar.Bu Endüstri İlişkileri temel bir programdır ve bu becerileri etkili bir şekilde işlerini çalıştırmak için gerekli bu alan veya iş sahipleri bir kariyer istiyorum öğrencilere değer olacaktır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Damelin Part TimeDamelin holds the key to your future success, with Part-Time courses offered via face-to-face tuition.If you’re looking for quality private education that is relevant and up to date w ... Devamını oku

Damelin Part TimeDamelin holds the key to your future success, with Part-Time courses offered via face-to-face tuition.If you’re looking for quality private education that is relevant and up to date with the demands of industry, then you’ve come to the right place.At Damelin, we believe in all our students. Our campuses offer courses to meet your individual needs. We cater for the educational needs of school-leavers as well as more mature learners. Our wide variety of courses and programmes create a platform for lifelong learning. Daha Az
Johannesburg , Johannesburg , Johannesburg , Johannesburg + 3 Daha fazla Daha az