Satış Sonrası Yüksek Lisans Diploması

Genel

20 konum mevcut

Program açıklaması

Satış Sonrası Yüksek Lisans Diploması

1983 yılında, “Piyasaların Küreselleşmesi” ndeki Theodore Levitt, teknolojideki gelişmelerin dünyayı ortak ihtiyaçlar ve yüzeysel farklılıklar ile büyük bir pazarda birleştireceğini öngördü. 30 yıl sonra, kültürel ve ulusal farklılıklar hala küresel markaların pazarlanması için büyük bir zorluk teşkil etmektedir. Uluslararası pazarlama yönetiminde yer alan fırsatlar ve zorluklar hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bu program tam size göre.

Uluslararası Pazarlama Yönetimi Yüksek Lisans Diploması, uluslararası ve küresel bağlamda pazarlama teorileri, kavramları, sorunları ve uygulamalarını anlamak için kapsamlı bir çerçeve sağlayacaktır. Program, uluslararası pazarlar ve bunların etkileri ile çok uluslu ve küresel organizasyonların pazarlama yönetimi için stratejiler ve taktikler konusundaki takdirinizi geliştirecektir.

Ana unsurlar

 • Yeterlilik: Uluslararası Pazarlama Yönetimi PG Diploması
 • Süre: 10 hafta
 • Teslimat Formatı: Hafta Sonu / Yarı Zaman
 • Alım: haddeleme alımı
 • Yerinde Kampüs: BAE
 • Online: Mevcut

Program Yapısı

Pazarlama Uzmanları için bu benzersiz tasarlanmış ve özel yapım kurs dört ana cadde altında teslim edilir:

 • Sınıf etkileşimi
 • Atölye
 • seminer
 • Sanayi ziyareti

Sınıf Etkileşimi Kapsamındaki İçerikler:

 1. Küreselleşme ve Uluslararası Ticaret

 2. Pazarlama karması

 3. Ürün Planlama ve Geliştirme

 4. Global Pazarlama stratejileri

 5. Marka Yönetimi ve Uluslararası Markaların Tüketici Davranışını Nasıl Etkilediği

 6. Fiyatlandırma, Paketleme, Promosyon ve Dağıtım Stratejileri

 7. Sosyal Medya ve Dijital Pazarlamanın Etkisi

Atölye:

Atölye, “Yeni Ürün Geliştirme ve Ürün Yaşam Döngüsü Stratejileri” konusuna odaklanıyor. Bu atölye çalışması, beyin fırtınası yapmak ve Apple, Google, 3M, BMW ve Samsung gibi küresel devlerden ders alarak fikir üretmek için gerekli çalışmaları ve alıştırmaları içerecektir. Önceden görevleri yerine getirmek ve bu atölye sırasında ürün lansmanlarını yapmakla sonuçlanacaktı.

Seminer:

Sektörden bir uzman, “BAE'de Global Pazarlama Pazarlama Ürünlerinde Sosyal Medya Kampanyasının Etkisi” konulu bir Seminer yapmaya davet edilecektir. Öğrenciler, seminer sırasında etkileşime girmek, öğrenmek ve ağ kurmak için bol bol fırsatlara sahip olacaklardı.

Endüstri Ziyareti:

Fortune 500 Şirketinin Yenilik Merkezini ziyaret edin. (Bu ziyaretin amacı, sürekli olarak yenilikçi ürünler geliştirme olanaklarını gözlemlemek, öğrenmek ve analiz etmektir. Bu, her yıl gelirlerinin yüzde 30'unu yeni ürünlerden elde etmektedir.

Son Güncelleme Ocak 2019

Okul Hakkında

Westford is an educational institution established in UAE and have robust presence in UK, Middle East, India and South Africa with an aim to provide highly reputed and advanced UK and European based ... Devamını oku

Westford is an educational institution established in UAE and have robust presence in UK, Middle East, India and South Africa with an aim to provide highly reputed and advanced UK and European based qualifications and management training to the aspiring communities living in Asia, Africa and the Middle East. Our qualifications are authenticated and accredited by the renowned accredited academic awarding bodies, colleges and universities from the UK. We offer internationally recognized undergraduate and post graduate programs that will enable our students to outshine and excel in their preferred arenas and augment their pursuit for excellence in their chosen career or higher education. Daha Az
Sharjah , Lagos , Birleşik Arap Emirlikleri Çevrimiçi , Cape Town , Kuveyt , Riyad , Johannesburg , Dammam , Bahreyn Çevrimiçi , Akra , Toronto , Dubai , Kanada Çevrimiçi , Nijerya Çevrimiçi , Toronto , Cape Town , Abu Dabi , Malezya Çevrimiçi , Amman , İngiltere'de Çevrimiçi + 19 Daha fazla Daha az