Satış Sonrası Yüksek Lisans Diploması

Genel

20 konum mevcut

Program açıklaması

Satış Sonrası Yüksek Lisans Diploması

1983 yılında, “Piyasaların Küreselleşmesi” ndeki Theodore Levitt, teknolojideki gelişmelerin dünyayı ortak ihtiyaçlar ve yüzeysel farklılıklar ile büyük bir pazarda birleştireceğini öngördü. 30 yıl sonra, kültürel ve ulusal farklılıklar hala küresel markaların pazarlanması için büyük bir zorluk teşkil etmektedir. Uluslararası pazarlama yönetiminde yer alan fırsatlar ve zorluklar hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bu program tam size göre.

Uluslararası Pazarlama Yönetimi Yüksek Lisans Diploması, uluslararası ve küresel bağlamda pazarlama teorileri, kavramları, sorunları ve uygulamalarını anlamak için kapsamlı bir çerçeve sağlayacaktır. Program, uluslararası pazarlar ve bunların etkileri ile çok uluslu ve küresel organizasyonların pazarlama yönetimi için stratejiler ve taktikler konusundaki takdirinizi geliştirecektir.

Ana unsurlar

 • Yeterlilik: Uluslararası Pazarlama Yönetimi PG Diploması
 • Süre: 10 hafta
 • Teslimat Formatı: Hafta Sonu / Yarı Zaman
 • Alım: haddeleme alımı
 • Yerinde Kampüs: BAE
 • Online: Mevcut

Program Yapısı

Pazarlama Uzmanları için bu benzersiz tasarlanmış ve özel yapım kurs dört ana cadde altında teslim edilir:

 • Sınıf etkileşimi
 • Atölye
 • seminer
 • Sanayi ziyareti

Sınıf Etkileşimi Kapsamındaki İçerikler:

 1. Küreselleşme ve Uluslararası Ticaret

 2. Pazarlama karması

 3. Ürün Planlama ve Geliştirme

 4. Global Pazarlama stratejileri

 5. Marka Yönetimi ve Uluslararası Markaların Tüketici Davranışını Nasıl Etkilediği

 6. Fiyatlandırma, Paketleme, Promosyon ve Dağıtım Stratejileri

 7. Sosyal Medya ve Dijital Pazarlamanın Etkisi

Atölye:

Atölye, “Yeni Ürün Geliştirme ve Ürün Yaşam Döngüsü Stratejileri” konusuna odaklanıyor. Bu atölye çalışması, beyin fırtınası yapmak ve Apple, Google, 3M, BMW ve Samsung gibi küresel devlerden ders alarak fikir üretmek için gerekli çalışmaları ve alıştırmaları içerecektir. Önceden görevleri yerine getirmek ve bu atölye sırasında ürün lansmanlarını yapmakla sonuçlanacaktı.

Seminer:

Sektörden bir uzman, “BAE'de Global Pazarlama Pazarlama Ürünlerinde Sosyal Medya Kampanyasının Etkisi” konulu bir Seminer yapmaya davet edilecektir. Öğrenciler, seminer sırasında etkileşime girmek, öğrenmek ve ağ kurmak için bol bol fırsatlara sahip olacaklardı.

Endüstri Ziyareti:

Fortune 500 Şirketinin Yenilik Merkezini ziyaret edin. (Bu ziyaretin amacı, sürekli olarak yenilikçi ürünler geliştirme olanaklarını gözlemlemek, öğrenmek ve analiz etmektir. Bu, her yıl gelirlerinin yüzde 30'unu yeni ürünlerden elde etmektedir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

ABOUT WESTFORD UNIVERSITY COLLEGE Westford University College is one of the leading and prestigious business schools, located in the UAE offering quality educational deliveries across under-graduate, ... Devamını oku

ABOUT WESTFORD UNIVERSITY COLLEGE Westford University College is one of the leading and prestigious business schools, located in the UAE offering quality educational deliveries across under-graduate, graduate and vocational professional programs carrying significant value and recognition from awarding bodies and accredited universities having its presence in UK, Lebanon, US, Africa, India, and UAE. Our strategic partnerships and understanding of evolving industry requirements and deep analysis of economic realities ensure that we offer a meaningful and diverse portfolio of management, fashion and technology-based programs. We have developed an integrated alliance with Liverpool John Moores University and Cardiff Metropolitan University in the UK and UCAM in Spain. Over thousands of students from more than 100 different countries are studying at Westford and they have become a part of a learning community that promotes critical thinking, experimental learning, innovation and enterprise. The institution has been recognized for excellence in educational delivery and efficient learning pedagogies and several accolades were offered across the period 2015-19. We have been awarded by Forbes Middle East in 2019, received MENAA award for ‘Best Corporate Brand’ 2019, Asian Education Leadership Award for ‘Asia’s Best Emerging Business School’ , Middle East’s ‘Best International Business College’ in 2017 and The Times Higher Education Award for ‘Outstanding Student Support’ in 2016. Daha Az
Sharjah , Lagos , Birleşik Arap Emirlikleri Çevrimiçi , Cape Town , Kuveyt , Riyad , Johannesburg , Dammam , Bahreyn Çevrimiçi , Akra , Toronto , Dubai , Kanada Çevrimiçi , Nijerya Çevrimiçi , Toronto , Cape Town , Abu Dabi , Malezya Çevrimiçi , Amman , İngiltere'de Çevrimiçi + 19 Daha fazla Daha az