Satış ve Pazarlama Kursları

Genel

Program açıklaması

Satış sektöründe yeni olmanıza veya bir satıcı olarak birkaç yıllık deneyime sahip olmanıza bakılmaksızın, modern satış ve ticarette satış kursları sunuyoruz. Kurslarımız hem kişisel satış, müşteri teması, dijital ticaret vb. Konulara odaklanır ve bu nedenle şirketin pazarlamasından kimin sorumlu olduğu sizin için de açıktır.

Daha iyi bir satıcı olun ve daha fazla satış yapın

Satışlar, bir işletmenin başarısını sağlamak için çok önemlidir. Müşteriler için mükemmel çözümleri yaratabilecek yetenekli profesyonel satış elemanlarına sahip olmak önemlidir. Müşterilerinizle güçlü ilişkiler kurmada ve müşterilerinizin satın almaya ne zaman hazır olduklarını değerlendirmede iyi misiniz? Satış kurslarımızda aşağıdakiler gibi konularda çok çeşitli etkili satış araçları edinebilirsiniz:

  • Kişisel satış
  • Ek satışlar
  • Müşteri türleri ve müşteri ilişkileri
  • Sunum tekniği
  • Çatışma yönetimi ve şikayetler

Kursların amacı, satışlarınızdan en iyi şekilde yararlanabilmeniz için size müşteri türleri ve müşteri akışları hakkında bilgi vermektir. Güçlü satış becerileri, ilişkiler kurmanıza ve daha fazla müşteri ve yeni siparişler almanıza yardımcı olur. İyi bir satış elemanı, müşterileriniz için değer ve doğru çözümler yaratmayı başaran sizsiniz.

Pazarlama ve çevrimiçi pazarlama kursları

Satış ve pazarlama birçok yönden iç içe geçmiştir. Pazarlama, müşteri türlerini belirlemek ve iyi bir şekilde ürünleri veya şirketi hakkında farkındalık yaratmakla ilgilidir. Bu, reklamlar, radyo spotları, TV reklamları vb. Gibi geleneksel medya aracılığıyla yapılabilir, ancak dijitalleşme, web ve sosyal medya aracılığıyla çevrimiçi olarak kendini pazarlamayı da etkili kılmıştır. Günümüzde birçok şirket, hedef gruplarına ulaşmak için dijital pazarlamayı kullanıyor ve bu nedenle, örneğin

Çevrimiçi pazarlama

Satış kanalı olarak sosyal medya

e-ticaret

eposta pazarlama

Hedeflenmiş bir satış veya pazarlama kursu alın

Şirketinizin satış personelinize veya pazarlama ekibinize yönelik özel hazırlanmış bir kursa ihtiyacı varsa, şirketinizin istek ve ihtiyaçlarına yönelik kurslar geliştirmekten mutluluk duyarız.

Son Güncelleme Eyl 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Welcome to Aalborg Business College Aalborg Business College has 4 campuses in Aalborg, specialized on vocational or academic education and training.

Welcome to Aalborg Business College Aalborg Business College has 4 campuses in Aalborg, specialized on vocational or academic education and training. Daha Az