Senaryo Sertifikası

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Hiç bir yazar olmayı hayal ettiniz, ancak nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? İki haftalık Screenwriting Sertifikamızın ekranı için yazma sanatı hakkında yoğun bir genel bilgi edinin.

Senaryo Sertifikamız, çok sayıda fikir sahibi ve bir film yapmak isteyen yazarlara ya da yazar yönetmenlerine yönelik mükemmel bir platformdur. Bir dizi pratik yazma alıştırmasıyla, yaratıcılığınızı canlandırıp kendi teknik, ses ve stilinizi geliştirmeyi öğreneceksiniz.

Ayrıca, sadece zanaatınızı geliştirmekle kalmayıp aynı zamanda büyük ve etkileyici bir iş hacminden ve başarılı olmak için bilgi birikiminden ayrılmak için senaryo yazmanın ticari yönlerinde yoğun, yaratıcı gelişim ve pratik eğitim sağlayan bir yıllık Senaryo Yazma Diploması sunuyoruz. iş.

Büyük Hollywood yapımları ve 'Alice Through the Looking Glass' (2016) ve 'Sherlock Holmes' (2009) dahil olmak üzere bağımsız filmler için senaryoları yeniden yazan Michael Holden'in canlı video dersleri.

Ne Tip Öğrencileri Arıyoruz?

Film yapımında kendini kanıtlamış bir tutku ve yetenek olan kararlı ve özverili öğrenciler arıyoruz. Film veya televizyon endüstrisinde profesyonel bir kariyer yapmak isteyen insanların istedik. Anlaşmalı olmalı, yaratmalı ve takım oyuncusu olmalı ve birlikte çalışarak pratik bir pratik ortamda gelişmelisiniz.

Giriş koşulları

  • Tüm başvuru sahipleri akıcı bir şekilde İngilizce: İngilizce Dil Düzeyi: Orta Üstü Düzeyde olmalıdır.
  • Asgari yaş 18.

Daha fazlasını bul

Senaryo Yazım Sertifikası hakkında daha fazla bilgi edinin: www.londonfilmacademy.com/course/Screenwriting-Certificate

Son Güncelleme May 2020

Okul Hakkında

Whether you’re an undergraduate, postgraduate, or professional looking for a specialised short course, London Filme Academy covers every filmmaking discipline from fiction to documentary-making. Recog ... Devamını oku

Whether you’re an undergraduate, postgraduate, or professional looking for a specialised short course, London Filme Academy covers every filmmaking discipline from fiction to documentary-making. Recognised as a centre of excellence, we are reviewed by the Quality Assurance Agency for Higher Education, and partner with some of the most original and forward-thinking voices in the creative industry today. Daha Az