Sertifika: Tasarım İnovasyonu

Genel

Program açıklaması

İngiltere merkezli çevrimiçi eğitim sağlayıcısıyız, dünya çapında 3 farklı dilde erişilebilir durumdayız.

Kursa Genel Bakış

Bu program boyunca, tasarım stratejik inovasyon ve değişime öncülük ederken, tasarım yönetimi ve size bakma becerilerinizi geliştirmeyi ve kullanmayı amaçlıyoruz. İnovasyon ve yaratıcılık gibi alanlarda teorik konuları keşfedeceksiniz ve size uygun analitik söylemle destek olacağız. Örnek olay incelemelerini, araştırma yöntemlerini, sunumları ve tasarım denetimlerini gözlemleyeceksiniz.

Amaç, gözlem, analiz, yorum ve araştırma faaliyeti aşamalarında uygulamanızı yaymanıza ve yeni teknoloji, ekonomi, politika, hukuk ve küresel çevre.

Program Detayları

 • DDI Döngüsü (tasarım, geliştirme, uygulama).
 • Yeterlilik alanları (teknik, temsil, söylem, proje).
 • Bilgi alanları (kültürel, bilimsel, deneysel, lojistik).
 • Biyogenetik yasa (Filogeni ve Ontogeni).
 • Doğal Seleksiyon (rekombinasyon ve mutasyon).
 • FER Döngüsü (odaklama, genişletme ve yeniden tanımlama).
 • Vaka çalışmalarının sunumu ve tartışılması.

Kurs Lideri

Armando Vilas-Boas, Kurs Lideri: Doktora, üniversite profesörü ve görsel kültür, görsel tasarım ve fotoğraf üzerine araştırmacı ve profesyonel bir tasarımcı.

113811_3_Easy-Resize.com.jpg

Dersin Amacı

Bu dersin amaçları:

 1. Tasarım yeniliği ile ilgili temel uzmanlık alanlarını (teknik, temsil, söylem ve proje faaliyetleri ve prosedürleri) anlayabilmenizi sağlamak.
 2. Bir tasarım projesinde yer alan kültürel, bilimsel, deneysel ve lojistik bilgi için kritik bağlam sağlamak.
 3. Uygun mevcut ve yeni araştırma ve analitik becerilerin geliştirilmesi için en ileri ve sistematik destekleyici çerçevenin sağlanması.

Değerlendirme yöntemi

% 100 portföy aşağıdakilerden oluşur:

 • Araştırma, eleştirel analiz ve yazılı öneri içeren inovasyon projesi.

Öğrenme Çıktıları

Kursu tatmin edici bir şekilde tamamladığınızda:

 1. Tasarım fikrinin uzman teknik ve pratik yönleri ve tasarım uygulamanızla ilgili mesleki kaygılar konusunda ileri düzeyde bilgi gösterin.
 2. Teknik ve pratik bilgileri eleştirel bir şekilde yansıtın ve tasarım teklifinizin geliştirilmesindeki titizliği ve geçerliliği değerlendirin.
 3. Profesyonel uygulamanızın veya araştırmanızın tasarımla nasıl ilişkili olduğunu gösterin ve bunun yaratıcı tasarım uygulamanıza yeni veya revize edilmiş yaklaşımları nasıl bilgilendirdiğini belirleyin.

Ders, reklam (sanat yönetmenleri, yapımcılar veya tasarımcılar), görsel tasarım, iletişim tasarımı, grafik tasarım ve interaktif tasarım (tasarımcılar, üreticiler, takım liderleri, sanat yönetmenleri veya yaratıcı yönetmenler).

113837_4_Easy-Resize.com.jpg

belgeleme

London School Of Design And Marketing Sertifikası

Tarihler ve Ücretler

 • Temmuz 2020 / Ekim 2020
 • Ücretler 1.250,00 £ (Bir Taksit)

Giriş koşulları

İlgili bir tasarım / iş alanında BA düzeyi veya Önceki Öğrenme / Mesleki Deneyimin Tanınması.

Son Güncelleme May 2020

Okul Hakkında

London School of Design and Marketing - LSDM - is a specialised school in Design and Marketing which aims to change the teaching paradigm with an innovative and creative education, 100% online and mad ... Devamını oku

London School of Design and Marketing - LSDM - is a specialised school in Design and Marketing which aims to change the teaching paradigm with an innovative and creative education, 100% online and made available in English, Spanish and Portuguese. We offer a learning experience with practical results through systematic orientation, combining the students' vocational features with the advanced design of technical skills. We are committed to offering exclusive online courses, accredited by the University for the Creative Arts, through the acquisition of new knowledge suited to the challenges of an increasingly demanding job market. Daha Az
Londra , Madrid , Porto + 2 Daha fazla Daha az