ACADEMICCOURSES

Uzaktan Eğitim Sertifikalar içinde Bilgi Teknolojileri Güvenliği 2020 Asya'da

Bir sertifika programı, önceden belirlenmiş bir kursun tamamlamış veya belirli bir konu üzerinde bir testin geçilmiş ve belirli becerilerin kazanılmış olduğunu göstermektedir. Sertifika programları arasında içerik, uzunluk ve maliyetler açısından büyük farklılıklar olabilmektedir.

teknoloji yetenekli öğrenciler çalışma ve çeşitli tehditlere karşı elektronik sistemleri korumak uygulamadır bilişim güvenliği, ilginizi çekebilir. Bu kullanıcı eğitimine donanım tasarımı, yazılım programlama kadar her şeyi kapsar.

Uzaktan eğitim ya da uzaktan eğitim kampüs fiziksel olarak mevcut olmayan öğrencilere, genellikle bireysel olarak, eğitim ve öğretim sunan bir yoludur.

Asya öncelikle doğu ve kuzey yarımkürede yer alan dünyanın 'en büyük ve en kalabalık kıta vardır. Bu Dünya 'nin toplam yüzölçümünün% 8.7 kapsayan ve arazi% 30 oluşur.

Sertifika Programı Uzaktan Eğitim içinde Bilgi Teknolojileri Güvenliği Asya'da

2 Sonuçlar Bilgi Teknolojileri Güvenliği, Asya, Uzaktan Eğitim Filter

(sınav dahil) ITIL Foundation sertifikası

Adept Technology Dubai
Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai
Sertifika
Eylül 2020
<
Tam zamanlı
<
2 gün
Ingilizce
Kampüs
Online

Usta şimdi 100.000 uzmanları raporlandırmakla, dünya çapında genişledi 2004 yılında başlayan global bir eğitim şirketi! Biz 11 yıldır ITIL Eğitim & Sertifikalar yürütülmes ...

Devamını oku

Ceh sertifikalı etik korsan v9 (sınav içerir)

Adept Technology Dubai
Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai
Sertifika
Eylül 2020
<
Tam zamanlı
<
4 gün
Ingilizce
Kampüs
Online

Certified Ethical Hacker programı herhangi bir bilgi güvenliği profesyonel olmak istiyorum hiç olacak en çok arzu edilen bilgi güvenliği eğitim programı zirvesidir. Eğer gelec ...

Devamını oku