ACADEMICCOURSES

Uzaktan Eğitim Kurs Eğitimleri içinde Bilgi Teknolojisi Birleşik Arab Emirlikleri'nde 2020

Sertifika, bir kişinin belirli bir alanda gerekli eğitimi tamamladığını gösteren akademik bir başarıdır. Sertifikalar belirli bir alanda uzmanlığı gösterdiği gibi, kişinin bir testi yada bir dizi testleri de geçtiğini göstermektedir.

Bilgi teknolojisi eğitimi öğrencilere teknolojik bilgi ve beceriler öğretmeyi hedeflemektedir. Elektronik verilerin nasıl oluşturulduğu, işlendiği ve saklandığı gibi konuların yanı sıra bilgi güvenliği, donanım, yazılım uygulamaları ve yapay zeka konusunda da eğitim alırlar.

Uzaktan eğitim ya da uzaktan eğitim kampüs fiziksel olarak mevcut olmayan öğrencilere, genellikle bireysel olarak, eğitim ve öğretim sunan bir yoludur.

Birleşik Arap Emirlikleri, bazen sadece güney doğu ve Suudi Arabistan, Umman kıyısında, hem de Katar ile deniz sınırları paylaşan, Emirates ya da BAE denilen Basra Körfezi'ndeki Arap Yarımadası'nın güneydoğusundaki bir Arap ülkesidir ve İran.

Uzaktan Eğitim Sertifika içinde Bilgi Teknolojisi Birleşik Arab Emirlikleri'nde

2 Sonuçlar Bilgi Teknolojisi, Birleşik Arap Emirlikleri, Uzaktan Eğitim Filter

(sınav dahil) ITIL Foundation sertifikası

Adept Technology Dubai
Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai
Sertifika
Eylül 2020
<
Tam zamanlı
<
2 gün
Ingilizce
Kampüs
Online

Usta şimdi 100.000 uzmanları raporlandırmakla, dünya çapında genişledi 2004 yılında başlayan global bir eğitim şirketi! Biz 11 yıldır ITIL Eğitim & Sertifikalar yürütülmes ...

Devamını oku

Ceh sertifikalı etik korsan v9 (sınav içerir)

Adept Technology Dubai
Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai
Sertifika
Eylül 2020
<
Tam zamanlı
<
4 gün
Ingilizce
Kampüs
Online

Certified Ethical Hacker programı herhangi bir bilgi güvenliği profesyonel olmak istiyorum hiç olacak en çok arzu edilen bilgi güvenliği eğitim programı zirvesidir. Eğer gelec ...

Devamını oku