Filter
Sertifika
Avustralya Western Australia Western Australia Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

En iyi Yarı zamanlı Sertifikalar içinde Pişirme Western Australia Avustralya 2019/2020

Sertifika bir bireyin, belirli bir alanda başarıyla eğitim ya da kurs tamamladığını, ve aynı zamanda bir kişinin belirli bir testi ya da testleri geçtiğini de gösterebilmektedir.

Hamur işleri, kekler, turtalar, börekler ve ekmek dahil olmak üzere fırınlanmış ürünler konusunda uzmanlaşmak isteyen mutfak öğrencileri, bir pişirme programını düşünmelidir. Onları bir fırıncı ya da pasta şefi olarak bir kariyer için hazırlayacak teknikleri öğrenebilirler.

Avustralya SW Pasifik, Commonwealth üyesi devlet, güney yarımkürede bir ada ülkesi ve kıta.

Yarı zamanlı Sertifika Programı içinde Pişirme Western Australia Avustralya'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Pişirme, Western Australia

Australian College of Applied Education

Pastane Sertifika III Chef Patissier çıraklık off-the-iş eğitimi eşdeğerdir. Tabii size pasta mutfakta gerekli işbaşı deneyimi sağlayan sanayi staj içerir. ... [+]

1 Yıl Tam Zamanlı; Part-time da mevcuttur

Bir Pasta şef olarak nitelendirilmesi yeni ve Batı Avustralya'daki yenilikçi. Bu yeni ticaret yeterlilik Mart 2010'da Eğitim ve İşyeri Geliştirme Dairesi tarafından onaylandı. Bu sertifika pratik sanayi yerleşimi de dahil olmak üzere Şef Patissier yeterlilik sağlar, öğrenciler de sanayi işe yerleştirme 250 saatlik bir asgari tamamlamak zorundadırlar.

Yararları

Pastane Sertifika III Chef Patissier çıraklık off-the-iş eğitimi eşdeğerdir. Tabii size pasta mutfakta gerekli işbaşı deneyimi sağlayan sanayi staj içerir.

Öğrenciler önemli ve ilgili deneyim kazanıyor sektöründe bu süre boyunca istihdam edilmektedir ancak ticaret denklik eleme süreci, 3 yıla kadar sürebilir. Yerleşimler ASCA tarafından organize edilmektedir.... [-]

Avustralya Perth
Ocak 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku