ACADEMICCOURSES

Kurs Eğitimleri içinde Sosyal Bilimler Kosta Rika'da

İleri sertifika programı, yüksek lisans programı sonrası 12 haftalık bir akademik çalışmadan sonra kazanılabilen bir eğitim programıdır. İleri sertifika programına katılarak rekabetçi iş pazarında bir adım öne geçebilirsiniz ve iş yerinizde yükselmenizi sağlayacak ek bilgi ve beceriler kazanabilirsiniz.

Sosyal bilimlerdeki dersler öğrencileri insan topluluğuyla meşgul olmaya hazırlar. Ekonomi, siyaset bilimi, antropoloji, sosyoloji, tarih ve psikoloji gibi kurslarla öğrenciler çevrelerindeki dünyanın nasıl çalıştığını daha iyi anlayabilir.

Resmen Kosta Rika, Kosta Rika Cumhuriyeti, güneydoğu, batı Pasifik Okyanusu ve doğusunda Karayip Denizi için kuzey, Panama Nikaragua ile sınırlanmıştır Orta Amerika'da bir ülkedir.

Sertifika içinde Sosyal Bilimler Kosta Rika'da

2 Sonuçlar Sosyal Bilimler, Kosta Rika Filter

Latin Amerika Siyasetinde Sertifika

VERITAS
Sertifika
Oca 2020
<
Tam zamanlı
<
12 hafta
Ingilizce
Kampüs

Değişen, öngörülemeyen ve sürprizlerle dolu! Bunlar Latin Amerika'da politika. Şimdi her zamankinden daha fazla, oyundaki sosyal, ekonomik ve politik karmaşıklıkları değerlend ...

Devamını oku

LATAM'da Sosyal Bilimler ve İnsan Hakları Sertifikası

VERITAS
Sertifika
Oca 2020
<
Tam zamanlı
<
12 hafta
Ingilizce
Kampüs

Latin Amerika hükümetlerinin ve sosyal hareketlerin rolü, uluslararası insan hakları fikri ve uygulamasına önemli bir katkı sağlamıştır. Bölgedeki sosyal konular hakkında fark ...

Devamını oku