CDI College Practicum Diploma Programı ile Göçmenlik Danışmanı, öğrencilere göçmenlik danışmanı olarak çalışmak için ihtiyaç duydukları işe hazır eğitimi sağlar. Programda incelenen anahtar kavramlar arasında Kanada göç ve mülteci hukuku, yasal araştırma ve yazma, bir göçmenlik pratiğini işleyen, meslek etiği, göçmenlik hukuku uygulamaları ve prosedürleri ile idari hukuk ve mahkemeler bulunmaktadır. Göçmenlik Danışmanı programı Kanada Düzenleyici Konseyi (ICCRC) Göçmen Danışmanları tarafından akredite edilmiştir ve ICCRC'nin Tam Beceriler Sınavını geçen tüm mezunlar kendilerine bir Düzenlenmiş Kanada Göçmenlik Danışmanı (RCIC) diyebilir. Programa dahil olan ve toplam 100 saat süren dört haftalık bir stajdır.

Yeni Kanadalılara yardım edecek yeni bir kariyere başlamak istiyorsanız, CDI College Practicum diploma programı Göçmenlik Danışmanı tam size göre.

BC'de Yetkilendirilmiş Göçmenlik Danışmanlığı Programı

CDI College Practicum diploma programı ile Göçmenlik Danışmanı, Kanada'nın mesleği düzenleyen idari organı olan Kanada Düzenleme Konseyi (ICCRC) Göçmen Danışmanları tarafından onaylanmıştır.

Birçok göçmenlik danışmanlığı kursunda ilerledikçe, Kanada'nın Göçmenlik ve Mülteci Koruma Yasası ile Vatandaşlık Yasası hakkında bir anlayış kazanacaksınız, her birinde Düzenlenmiş Kanadalı Göçmen Danışmanı'nın (RCIC) uzman olması gereken iki alan.

29 haftalık diplomayı tamamladığınızda, Kanada Düzenleme Konseyi (ICCRC) Tam Yetenek Sınavı (FSE) Göçmen Danışmanlarını yazmanıza izin verilir ve bu sınavdan geçtiğinizde lisanslı bir RCIC olacaksınız. on ilde ve üç bölgede geçerlidir.

Bir Stajyerlik ile Yasal Kariyer Eğitimi

Programda başarılı bir göçmenlik danışmanı olmak için akan tüm becerileri öğreneceksiniz.

Kurslar, Kanada göçmenlik ve mülteci hukukunda kapsamlı bir tazeleme, idare hukuku ve mahkemeler, yasal araştırma ve yazma, kendi göçmenlik uygulamalarınızı yürütmek, etik ve mesleki davranış, başvuru işlemleri ve göçmenlik hukuku prosedürlerini içerir.

Mezuniyetten önce, bu programın başlığı, bir göçmenlik uygulaması veya devlet göçmenliği hizmetinde çalışacağınız ve bir danışmanın günlük işlemlerini öğreneceğiniz 100 saatlik bir pratik yerleştirmedir.

Yeni Kanadalılara yardım için bir kariyer eğitimi almaya başlayın - bugün Practicum diploma programı ile Göçmenlik Danışmanı hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu program, İleri Eğitim, Beceri ve Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim Kurumları Şubesi (PTIB) kayıt memuru tarafından onaylanmıştır.

Program dili:
  • Ingilizce

CDI College için 52 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Mart 26, 2019
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Eyl 2020
Duration
29 hafta
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2020
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
Eyl 2020
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2020

Location
Son başvuru tarihi
End Date
Location
Son başvuru tarihi
End Date