Yaz Okulu neden sizi ilgilendiriyor?

Burada Fundesem Business School üniversite öğrencileri ve yeni mezunlar için öğrencilerin işletme bilgileri edinmelerini ve kişisel becerilerini çok kısa sürede geliştirmelerini sağlayan üç haftalık yenilikçi bir program geliştirdik.

Sınıflar, FBS MBA programlarındakilerle aynı öğretmenler tarafından verilir ve aynı vaka çalışması metodolojisini takip eder. Sınıflar, okulun çektiği yabancı öğrenci sayısından dolayı İngilizce olarak öğretilmektedir. Tartışılan ve analiz edilen vaka çalışmaları Harvard, MIT, IE, Stanford, IESE, Kellogg, vb. Gibi dünyanın en iyi işletme okulları tarafından tasarlananlardır.

FBS tercih neden?

FBS, hem ulusal hem de uluslararası düzeyde tanınan bir Prestige sahip 50 yılı aşkın deneyime sahip bir okuldur.

Okul, birinci sınıf bir okula gitmek isteyen öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli olan konferans salonu tarzı derslikler, büyük tahtalar ve çoklu ortam teknolojisine sahip birinci sınıf imkanlara sahiptir.

Ayrıca, FBS, Avrupa'nın en kaliteli yaşam tarzına sahip şehirlerinden biri olan Alicante'de yer almaktadır. Alicante mükemmel bir iklime sahiptir ve Avrupa'nın Miami'si olarak kabul edilir. Şehir, diğer Akdeniz şehirlerini kıskandıran büyük plajlar ve eşsiz bir ortam sunmaktadır.

Yaz Okulu'na devam eden öğrenciler, İspanya ve Avrupa'da benzersiz olan kozmopolit bir şehrin tadını çıkarabilirler. Alicante, GSYİH açısından İspanya'nın dördüncü şehridir.

Yaz Okulu programı, kişisel becerilerin geliştirilmesi ve öğrenilmesi gibi akademik ve aktivasyon konularının yanı sıra, o ilk işi teklif etmek için kariyer planlama ve değerlendirmesini de içerir.

Yaz Okulu tarihleri nedir?

Yaz Okulu 8 Temmuz'da başlar ve diploma sunum töreni ile 26 Temmuz'da sona erer.

Yaz Okulu'nun maliyeti nedir?

€ 2.000

Dahil olanlar: Teori dersleri, atölye çalışmaları ve dış aktiviteler. Erken Kuş Başvuru İndirimi: Programın tam ödemesinin 31 Mayıs 2019 tarihinden önce yapılması durumunda 500 € indirim uygulanır.

Öğrenciler için konaklama tesisleri var mı?

Evet, FBS, emlakçılarla yaptığı anlaşmalarla, öğrencilere konaklamalarını (okula yakın apartmanlarda) yardımcı olabilir.

Yaz Okulu'na devam eden öğrenciler, İspanya ve Avrupa'da benzersiz olan kozmopolit bir şehrin tadını çıkarabilirler.

Program dili:
Ingilizce
Son Güncelleme May 15, 2019
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Duration
4 hafta
Tam zamanlı
Price
2,000 EUR
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
End Date
Temmuz 26, 2019
Son başvuru tarihi
Location
Son başvuru tarihi
End Date
Temmuz 26, 2019