Televizyon Yapımında Bilim İlişkisi

Genel

Program açıklaması

Film ve televizyonda başarılı kariyer için ihtiyaç duydukları eşsiz becerileri geliştirmelerine yardımcı oluyoruz. En yeni ekipmanlarla ve aynı zamanda endüstri uzmanları olan profesörlerle çalışacaksınız.

Neden Mt. SAC?

Endüstri bağlantılı fakülte: Bütün profesörlerimiz profesyonel çalışan endüstri profesyonelleridir. Her dönem diğer sektör profesyonelleri, sahne arkasına üretim alanına bakmaları için konuk konuşmacı olarak davet edilir.

Derinlemesine öğrenme: Sınıflar, büyük stüdyolarda ve televizyon prodüksiyon şirketlerinde bulunan aynı ekipman ve yazılımı kullanarak dersleri uygulamalı eğitim ile birleştirir. Öğrenciler, üç temel yapım türünü öğreneceklerdir: tek kamera film tarzı, çoklu kamera TV stüdyosu, çoklu kamera sporları. Ayrıca, öğrenciler senaryo yazarlığından kurguya ve görsel efektlere kadar yapımın ve yapımın her aşamasını keşfederler. Gerçekte uzmanlık kursları prodüksiyon, ses prodüksiyonu ve film tarihi de sunar.

İş tecrübesi: Öğrencilerimiz Güney Kaliforniya'daki en iyi televizyon kanallarında staj yaparlar, ayrıca büyük televizyon ağları ve kanallar ile film yapımcılığı ve yapım sonrası şirketler. Endüstri uzmanları bizi öğrencilerimizle olan geçmiş harika deneyimlerine dayanarak stajyer ve giriş seviyesi iş adayları aramaya çağırıyor.

125775_2018-02-28-bct-logo1.jpg

Televizyon Prodüksiyonu Bilim dalında Önlisans, öğrencileri Televizyon endüstrisindeki giriş seviyesi işler için anlatı, uzaktan ve stüdyo prodüksiyonu, yazma, prodüksiyon, düzenleme ve finans gibi çeşitli alanlarda hazırlamak için tasarlanmıştır.

Bu derece Genel Eğitim kurs bitirme artı aşağıdakileri gerektirir:

Program Öğrenme Çıktıları

Bu programı başarıyla tamamlayan bir öğrenci:

 • Eğlence endüstrisinde giriş seviyesi çalışma için gerekli becerilere sahip olduklarını hissetmediklerini hissedin.
 • Üç tür prodüksiyonda işlev: Anlatı (film tarzı), TV Stüdyosu ve her rolde canlı Remote Multicamera prodüksiyonu.
 • Yazardan editöre, herhangi bir roldeki ekibin bir parçası olarak programlar oluşturmak için iletişim, sanatsal ve teknik becerileri kullanın.
 • Avid Media Composer'ı düzenleme stajı için gerekli seviyeye kullanın.
 • Potansiyel işverenlere, üniversitelere ve burs komitelerine video ve yazılı çalışma içeren bir ePortföy sunun.
 • Görsel olarak bir hikaye anlatırken estetik ve teknik beceriler uygulayın.

123066_flags2.jpg

Kariyer Hizmetleri

Kariyer Hizmetleri, Mt. SAC öğrencileri ve mezunları. Bunu başarmak için doğrudan yerel işverenlerle ortaklık yapıyoruz ve nitelikli adaylar bulmalarına yardımcı oluyoruz. Ayrıca Mt. SAC öğrencileri ve mezunları dahil ancak bunlarla sınırlı değildir;

Kariyer keşfedin:
 • Potansiyel kariyer, işgücü piyasası bilgileri ve daha fazlasını araştırmak için internet kaynaklarını inceleyin!
 • Kariyer kaynakları kütüphanemizi ve bilgisayar laboratuarımızı keşfedin.
İstihdam becerilerini kazanma:
 • Özgeçmiş yazma ve mektup yazma, görüşme becerileri, alay görüşmeleri, kariyere özgü konular ve daha pek çok konuda atölye çalışmalarına katılın.
 • Bire bir özgeçmiş, kapak mektubu, mülakat ve kariyer uzmanlarımızdan biriyle genel iş arama yardımı alın.
Deneyim kazanmak:
 • Disney College Programına katılın.
 • Staj bul.
Ve bir iş bul!
 • Mountie CareerSource ile günlük olarak güncellenen yüzlerce iş ilanı arayın.
 • İşverenlerle kampüs içi görüşme planlayın.
 • Kariyer fuarlarımıza katılın.

Kabul

18 yaşında ve şu anda Liseye kayıtlı olmayan ya da lise diplomasına sahip bir kişi ya da eşdeğeri olan herhangi bir kişi Mt. San Antonio College . Mt. San Antonio College , öğrencinin kabul başvurusu ve daha önce katıldığı öğrencinin lise veya kolej (ler) in transkriptlerinin dosyalanmasını içerir. Katılan en son lise ve katılmış herhangi bir kolej (ler) den resmi transkript istemek öğrencinin sorumluluğundadır. Mt. 'deki derslerin uygunluğunu belirlemek için transkript gözden geçirilecektir. SAC.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

At Mt. SAC, students can get the full college experience without the full college debt. We give our students the support and excellent education they need to succeed in new careers, gain admission int ... Devamını oku

At Mt. SAC, students can get the full college experience without the full college debt. We give our students the support and excellent education they need to succeed in new careers, gain admission into top-tier universities, or advance in their current line of work. We have more than 260 degree and certificate programs, 25 support programs, and more than 50 student clubs and athletic programs. Daha Az