aşağıdaki gibi Başvuran uçuş eğitimi 120 saat alacak; (Çift 26 saat. karmaşık olmayan, Dual 10 saat. Karmaşık, Dual 19 saat. Çok motor, Solo 65 saat. olmayan karmaşık ve sınıf eğitimi 65 saat (Yönlendirilmiş Çalışma 35 - Toprak Öğretim 30).

Zemin okul talimat uçuş öncesi hazırlık ve esasları kapsar; Karmaşık uçak prosedürleri; Karmaşık uçak sistemleri; gelişmiş çoklu motor aerodinamiği; uçak performans sınırlamalar; Federal Havacılık Kuralları; farkındalık stall; havacılık çizelgeleri ve yayınlar; VFR navigasyon radyo yardımcıları; meteoroloji ve hava veri hizmetleri; ulusal hava sahası sistemi; radyo iletişim; hava trafik kontrolü; aero tıbbi faktörler; ticari işlemler; yolcu ve yük yükleme; gece manevraları; ve karadan operasyonlar.

Uçuş eğitim müfredatı ön kontrol prosedürleri kapsar; havalimanı işletmeciliği; Performans iniş ve kalkış maksimum; maksimum performans uçuş manevraları; yer referans manevraları; Navigasyon ve kros uçan; Yavaş uçuş ve tezgahları; Karmaşık uçak çalışması; ticari uçuş manevraları; acil Durum prosedürleri; gece operasyonları; ve postflight brifing.

Program dili:
  • Ingilizce

San Diego Flight Training International için 3 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Açık Kayıt
Duration
1 yıl
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
51,000 USD
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Açık Kayıt
End Date
Son başvuru tarihi

Açık Kayıt

Location
Son başvuru tarihi
End Date