Ticari Pilot sertifikası

Genel

Program açıklaması

Ticari Sertifika Kursu - Tek Motor tek motorlu uçakta sadece ticari pilot ayrıcalıkları gerektiren öğrenciler içindir.

aşağıdaki gibi Başvuran uçuş eğitimi 120 saat alacak; (Çift 40 saat. karmaşık olmayan, Dual 10 saat. Karmaşık, Yalnız 5 saat. kompleksi. Yalnız 65 saat. olmayan karmaşık ve sınıf eğitimi 65 saat (Yönlendirilmiş Çalışma 35 - Toprak Öğretim 30).

Zemin okul talimat uçuş öncesi hazırlık ve esasları kapsar; Karmaşık uçak prosedürleri; Karmaşık uçak sistemleri; gelişmiş çoklu-motor aerodinamik; uçak performans sınırlamalar; Federal Havacılık Kuralları; farkındalık stall; havacılık çizelgeleri ve yayınlar; VFR navigasyon radyo yardımcıları; meteoroloji ve hava veri hizmetleri; ulusal hava sahası sistemi; radyo iletişim; hava trafik kontrolü; aero tıbbi faktörler; ticari işlemler; yolcu ve yük yükleme; gece manevraları; ve karadan operasyonlar.

Uçuş eğitim müfredatı ön kontrol prosedürleri kapsar; havalimanı işletmeciliği; Performans iniş ve kalkış maksimum; maksimum performans uçuş manevraları; yer referans manevraları; Navigasyon ve kros uçan; Yavaş uçuş ve tezgahları; Karmaşık uçak çalışması; ticari uçuş manevraları; acil Durum prosedürleri; gece operasyonları; ve post-flight brifing.

Son Güncelleme May 2016

Okul Hakkında

Welcome to San Diego Flight Training International located in beautiful Southern California. SDFTI is a certified & approved 141 school with flight test examination authority and has been graduati ... Devamını oku

Welcome to San Diego Flight Training International located in beautiful Southern California. SDFTI is a certified & approved 141 school with flight test examination authority and has been graduating professional pilots since 1989. Daha Az