Vakfımız program Middlesex Üniversitesi'nde lisans kursuna giriş mümkün olan en iyi şansı verir. Biz küçük, özel sınıflar öğretmek ve lisans düzeyinde eğitim için hazırlamak için özel bireysel destek sağlamaktadır. Derste ayrıca Middlesex Mauritius sunulan derece kursları bir giriş içerir.

Uluslararası Hazırlık Programı çekirdek tema odaklanarak, dört modülden dayalı bir yıllık aerodinamik bir derstir. Çekirdek teması elbette başında yer almaktadır ve gerçek dünyadaki bir senaryoya dayanmaktadır. Sınıflar Üniversite genelinde uzman konu öğretim görevlileri tarafından verilmektedir.

Tabii olacak:

  • çalışma becerilerinizi geliştirin ve size akademik başarı en iyi şansı vermek
  • İngilizcenizi geliştirin ve akademik dil becerilerini geliştirmek
  • Middlesex Üniversitesi'nin kültür ve İngiliz eğitim sistemi ile alıştırın
  • güven ve bağımsız öğrenme becerilerini geliştirmek
  • Bu dersi başarı ile tamamlayan bir Middlesex derece kursları üzerine size otomatik ilerlemesi ver.

Modüller

Akademik yazı
Bu modül, lisans düzeyinde eğitim hazırlık okuma ve yazma becerilerini geliştirmeyi amaçlamaktadır ve farklı stilleri ve akademik yazı türleri tanıtır.

Araştırma ve Sunumu
Bu modül size sözlü ve yazılı olarak hem de nasıl etkili bir şekilde mevcut öğrenmek ve fikirlerini tartışmak için fırsat verir. Araştırma alanları çekirdek tema ile bağlantılı olacak ve öğrencilerin eleştirel bilgi kaynaklarını değerlendirmek için gerekli becerileri gelişecektir.

Bağımsız Öğrenme gelişmekte
Bu modül, başarılı lisans eğitimi için gerekli olan anahtar çalışma becerilerini geliştirmek için tasarlanmıştır. Sen bağımsız öğrenme, iletişim, problem çözme ve BT becerilerini geliştirmek için bir fırsat olacaktır. Derste ayrıca verilerin analizi ve sunumu için Matematik ve İstatistik ilginç bir giriş sağlar. İşlenecek konular, sanal öğrenme ortamları ve İnternet bulunmaktadır.

Entegre Konu Tabanlı Projeler
Bu modül gerçek hayat senaryoları ile ilgili vaka çalışmaları bir dizi bunları uygulayarak, proje çalışması aracılığıyla diğer üç modülden üzerinde geliştirilen akademik becerileri birleştirir. Konu alanları iş, IT, sosyal bilim, küresel dünya ve medya ve iletişim yer alıyor.

İngilizce Gereksinimleri

Tabii IELTS 5.5 minimum (veya tanınan eşdeğer) ile öğrencilere açıktır ve İngilizce ileri düzeyde bir ara ile öğrenciler hedefleniyor. Mauritius kampüs için başvuran öğrenciler, okul sertifika düzeyindeki altı (evre C eşdeğer) minimum kredi elde etmiş olmalıdır.

Program dili:
  • Ingilizce
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Duration
1 yıl
Tam zamanlı
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre