Veri Analizi Yarı Zamanlı Kursu

Genel

10 konum mevcut

Program açıklaması

Kurs çevrimiçi ve yerinde sunulmaktadır.

Veri analisti olun. Python, SQL ve Tableau gibi araç ve dilleri geliştirmenin yanı sıra çok çeşitli veri kümelerinden değerli bilgileri yüklemeyi, temizlemeyi, keşfetmeyi ve çıkarmayı öğrenin. Titiz analizler yapmak, verileri şaşırtıcı görselleştirmelere dönüştürmek ve bulgularınızı düşünceli, odaklanmış ve ilgi çekici sunumlarda sunmak için istatistiksel bilgileri geliştirin.

Ironhack Veri Analitiği Yarı Zamanlı Kimler İçin?

Son mezunlar

Özgeçmişinizi zorlu projelerle zenginleştirmeniz mi gerekiyor? Veri endüstrisinde değerli gerçek dünya becerileri geliştirmeye mi çalışıyorsunuz? Eğitim kampımız veri endüstrisindeki yerinizi korumanıza yardımcı olacaktır.

Kariyer değiştiriciler

Kariyeriniz bir darboğazını vurdu mu? Veri dünyasına geçin! Her bir sektör birleşmeye başlıyor - şimdi mevcut uzmanlığınızı geliştirmenin ve kariyerinizi geliştirmenin zamanı! Size gerekli bilgi ve becerileri öğretmek için özel olarak tasarlanmış olan bu kursla veri endüstrisine girin.

Kariyer güçlendiriciler

Paketten kurtulmak mı istiyorsunuz? Verilerde disiplinler arası uzmanlık geliştirerek analitiklerin gizli bilgisini okuyun. Bu kursla kariyerinizi ilerletmekle kalmaz, aynı zamanda yeni bir yöne de götürebilirsiniz.

Girişimciler

Verilerin şirketinize her dakika hızlanan bir rekabete nasıl üstünlük kazandırabileceğini keşfedin. Bu kurs, şirketinizi büyütmek için gerekli olacak mevcut veri teknolojisi ve uygulamalarını derinlemesine anlamanıza yardımcı olur.

131443_BCN_BUNKER.png

Veri Analitiği Ders Programları ve Yapısı

Ön çalışma

Resmi bir Ironhack Data Analytics öğrencisi olarak ilk 60 saatiniz boyunca, başarının temelini atmış olacaksınız. Ön çalışma aşamasında şunları yapacaksınız:

 1. Komut satırı, Git, Python, MySQL ve istatistiksel analizin temellerini öğrenir,
 2. programlama ve istatistik temellerini öğrenmek ve
 3. Slack kanalımızı kullanarak akranlarınızla ve uzman akademik personelinizle bağlantı kurun.

Hazırlık materyallerini tamamladıktan ve sınıfınızla senkronize ettikten sonra, kursa dalmaya hazır olacaksınız!

Modül 1: Giriş ve Python

İlk beş hafta sizi ve sınıf arkadaşlarınızı veri analizi dünyasına tanıtacaktır. Daha sonra sıkı örgülü veri topluluğumuza yerleşirken sınıf için geliştirme ortamınızı oluşturacaksınız. Konular şunları içerir:

 • Veri düzenleme / temizleme girişleri.
 • API'lar ve web kazıma.
 • Orta seviye Git, SQL ve Python.

Altıncı haftanın ilk haftasına çırak veri analisti olarak çağrı! Gerçek veri kümeleri ile veri analizi yaparak yeni Python becerilerinizi uygulayın.

Modül 2: Gelişmiş

Dokuzdan onüçüncü haftalara kadar, veri analitiğinin ardındaki matematiği daha ayrıntılı inceleyeceksiniz. Konular şunları içerir:

 • Çıkarımsal istatistikleri ve olasılığı anlamak için Python kullanmak.
 • Python'u iş zekasının temellerine dahil etmek.
 • Sunumlardaki verilerinizi ve öngörülerinizi görselleştirmek için hikaye anlatma tekniklerini öğrenmek.

On dördüncü hafta, ikinci projenizin başlangıcını işaret edecektir: tam bir veri analizi. Bu, gerçek veri kümelerinden işlediğiniz, temizlediğiniz ve görselleştireceğiniz verilerden oluşturulacaktır!

Modül 3: Makine öğrenmesinin temellerini öğrenin

Son modül, 17'den 21'e kadar olan haftalarda makine öğreniminin temellerini tanıtacaktır. Makine iş akışını anlamanıza yardımcı olacak şeylerle başlayacağız ve dersler sadece oradan genişleyecek. Konular şunları içerir:

 • Hem denetimli hem de denetimsiz öğrenme
 • Popüler makine öğrenme algoritmalarının temelleri.
 • Scikit-Learn makine öğrenimi kütüphanesi ile model oluşturma, eğitim ve değerlendirme.

Bu modülün ve dersin son üç haftasında, son ve en zorlu görevinizle yüzleşeceksiniz: uçtan uca bir makine öğrenme projesi oluşturma. Bir veri kümesini işleyecek, özellikleri çıkaracak, bir model eğitecek ve yeni veriler üzerinde tahminler yapmak için bu modeli kullanacaksınız. Projeniz tamamlandığında, Hackshow'umuzdaki diğer öğrencilerle yarışacaksınız.

Kariyer Hizmetleri

Portföy ve Özgeçmiş Oluşturma

Bir portföy oluşturun ve kurs boyunca uzmanların desteği ve geri bildirimi ile devam edin.

İş Görüşmesine Hazırlık

Gerçek bir röportaj yapmaya hazır olduğunuzdan emin olmak için her hafta tasarım zorluklarıyla karşılaşacaksınız.

Ağ Oluşturma ve Mezunlar Etkinlikleri

Ironhack , her şehirdeki en önemli Ironhack ev sahipliği yapıyor. Kampüste düzenlenen atölye çalışmaları, etkinlikler ve konferanslar aracılığıyla topluluğa dalın.

İşe Alım Fuarı ve İş Desteği

Firmalar eğitimlerimize güveniyor ve İşe Alım Fuarı boyunca kurstan sonra sizinle görüşmeye geliyor. Size hayalinizdeki işi yapmak için araçlar ve fırsatlar sunacağız.

Finansal seçenekler

Ödeme yardımına mı ihtiyacınız var? Onaylı üçüncü taraf kredi verenler aracılığıyla finansman seçeneklerimiz, kursu zaman içinde ödeyebileceğiniz esneklik sağlar. https: // www. Ironhack .com / tr / finansman

Depozito

Kurslarımız hızla doluyor. Bir yeri güvence altına almak için, kursa kabul edildiğiniz zaman ödenmesi gereken bir depozito yapmanız gerekir. Depozito miktarı: 750 €

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Ironhack is an international school with courses in Web Development, UX/UI Design and Data Analytics in Madrid, Barcelona, Miami, Paris, Mexico, Berlin, Amsterdam, Lisbon and Sao Paulo. Ironhack's pur ... Devamını oku

Ironhack is an international school with courses in Web Development, UX/UI Design and Data Analytics in Madrid, Barcelona, Miami, Paris, Mexico, Berlin, Amsterdam, Lisbon and Sao Paulo. Ironhack's purpose is to transform the education space by making it customer-centric and outcomes-driven. Students finish the bootcamps with a new way of thinking and approaching problems, resulting in new jobs, promotions at their current jobs, or companies they’ve built. Daha Az
Madrid , Barselona , Amsterdam , Berlin , Lizbon , Meksika şehri , Miami , Paris , São Paulo , Madrid + 9 Daha fazla Daha az