Web Geliştirme Yarı Zamanlı Kursu

Genel

10 konum mevcut

Program açıklaması

Kurs çevrimiçi ve yerinde sunulmaktadır.

9 hafta içinde tam bir geliştirici olun. Angular 2, Express, MongoDB ve çevik metodolojiler gibi birinci sınıf teknolojileri kullanarak ön uç tasarımı ve arka uç mimari temellerini öğrenin.

Ironhack Web Geliştirme programı kimler içindir?

Kariyer Değiştiriciler

Teknik kariyere geçiş yapmak mı istiyorsunuz? Ironhack Web Geliştirme Bootcamp'ı, küçük bir geliştirici olarak bir işe girmek veya başka bir teknik role başlamak için doğru becerileri elde etmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Girişimciler

Bir teknoloji şirketi kurmayı düşünüyorsanız, bu kurs bir MVP oluşturmak veya bir teknik ekibi daha iyi yönetmek için gerekli teknik becerileri kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Kariyer Güçlendiriciler

Bu kurs, mevcut becerilerini tamamlamak ve daha teknik olarak odaklanmış rollere geçmek isteyen herkes için mükemmeldir (ör. Ürün yöneticileri, büyüme korsanları, vb.)

Son Mezunlar

Liseden veya üniversiteden yeni mi mezun oldun? Bu kurs size teknik bir alanda kariyer başlatmak veya kendi işinizi kurmak için temel becerileri verecektir.

131445_MADRID_1.jpg

Ders Müfredatı

Ön çalışma

Sadece 60 saat içinde platformumuzun hazırlık materyalleri HTML, CSS ve JavaScript ile programlamanın temelleri konusunda size yol gösterecektir. Bilgisayarınızda web geliştirme ortamınızı kurun ve uzman öğretmenimizin yardımcılarıyla e-posta veya Slack aracılığıyla kolayca iletişim kurmayı öğrenin. Ön çalışmayı bitirdikten sonra sahip olacaksınız:

 1. bootcamp'ınızdan tam olarak yararlanabilmek için gerekli becerileri
 2. Ironhack topluluğuna ve ekibine tanıtıldı ve
 3. optimize edilmiş bir zihniyet oluşturdu.

O zaman hızlı tempolu kampüsümüzde başarılı olmaya hazır olacaksınız!

Modül 1: HTML, CSS ve JavaScript ile duyarlı tasarım (1-8. Haftalar)

Ironhack Modül 1'in ilk iki haftasında, web geliştirmenin temellerini öğreneceksiniz, ancak JavaScript her şeyden önce birincil odak noktanız olacak. Konular şunları içerir:

 • -HTML ve CSS ile ilgili temel bilgiler.
 • Flexbox ve Bootstrap ve JS temel özelliklerini kullanarak duyarlı web tasarımı.
 • Nesneye yönelik programlamanın temel kavramları, DOM manipülasyonu ve sürüm kontrolü.

Las haftalar ilk projenize ayrılacaktır: seçtiğiniz bir oyunu JavaScript ile kodlamak. En sevdiğiniz çocukluk oyununuzu yeniden yaratın veya kendi orijinal oyununuzu geliştirin - size kalmış!

Modül 2: Arka uç (9 ila 16 haftalar)

Ironhack dördüncü ve beşinci haftalarınızda Modül 2, Full-Stack MERN geliştiricisi olmak için arka uca dalışınızı gönderecektir. Nasıl sunucu oluşturulacağını ve veri modellemenin inceliklerini keşfetmeyi öğrenin. Konular şunları içerir:

 • NodeJS
 • ExpressJS
 • Gidon
 • İlişkisel olmayan bir veritabanı olan MongoDB
 • Mongoose, verileriniz için titiz bir modelleme ortamı sağlayan bir nesne veri modelleme kütüphanesi.

Modül 2 projesi 14. Haftada başlar. Tam Yığın web uygulaması oluşturmak için burada öğrendiğiniz tüm teknolojileri birleştireceksiniz. Süreci daha eğlenceli ve pratik hale getirmek için, teknoloji şirketleri genellikle çift programlamayı kullandığından projeyi çiftler halinde tamamlayacaksınız.

Modül 3: Ön Uç (haftalar 17 ila 24)

Son modül, 17 ve 21. haftalarda Ön Uç'u açacak. Dünyanın ve dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinin güvendiği teknolojileri öğrenmeye başlayacaksınız. Konular şunları içerir:

 • ReactJS, en yaygın kullanılan Ön uç çerçevelerden biridir.
 • Tek Sayfa Uygulamaları (SPA)
 • Bileşen tabanlı çerçeveler

Ve son olarak, öğrendiğiniz her şeyi bootcamp'ın son projesi ile kristalleştirin: Arka uç bilginizi içeren bir Tam Yığın uygulaması oluşturun ve Ön uçta ReactJS'yi kullanarak bir SPA oluşturun. Şirketler, Tam Yığın uygulamalarının bugün dünyanın ihtiyacı olan şey olduğunu biliyorlar, bu yüzden kendinizinkini oluşturmak iş arama yaparken size bir başlangıç sağlayacaktır.

Kariyer Hizmetleri

Portföy ve Özgeçmiş Oluşturma

Bir portföy oluşturun ve kurs boyunca uzmanların desteği ve geri bildirimi ile devam edin.

İş Görüşmesine Hazırlık

Gerçek bir röportaj yapmaya hazır olduğunuzdan emin olmak için her hafta kod zorluklarıyla karşılaşacaksınız.

Ağ Oluşturma ve Mezunlar Etkinlikleri

Ironhack , her şehirdeki en önemli Ironhack ev sahipliği yapıyor. Kampüste düzenlenen atölye çalışmaları, etkinlikler ve konferanslar aracılığıyla topluluğa dalın.

İşe Alım Fuarı ve İş Desteği

Firmalar eğitimlerimize güveniyor ve İşe Alım Fuarı boyunca kurstan sonra sizinle görüşmeye geliyor. Size hayalinizdeki işi yapmak için araçlar ve fırsatlar sunacağız.

Finansal seçenekler

Ödeme yardımına mı ihtiyacınız var? Onaylı üçüncü taraf kredi verenler aracılığıyla finansman seçeneklerimiz, kursu zaman içinde ödeyebileceğiniz esneklik sağlar. https: // www. Ironhack .com / tr / finansman

Depozito

Kurslarımız hızla doluyor. Bir yeri güvence altına almak için, kursa kabul edildiğiniz zaman ödenmesi gereken bir depozito yapmanız gerekir. Depozito miktarı: 750 €

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Ironhack is an international school with courses in Web Development, UX/UI Design and Data Analytics in Madrid, Barcelona, Miami, Paris, Mexico, Berlin, Amsterdam, Lisbon and Sao Paulo. Ironhack's pur ... Devamını oku

Ironhack is an international school with courses in Web Development, UX/UI Design and Data Analytics in Madrid, Barcelona, Miami, Paris, Mexico, Berlin, Amsterdam, Lisbon and Sao Paulo. Ironhack's purpose is to transform the education space by making it customer-centric and outcomes-driven. Students finish the bootcamps with a new way of thinking and approaching problems, resulting in new jobs, promotions at their current jobs, or companies they’ve built. Daha Az
Madrid , Barselona , Amsterdam , Berlin , Lizbon , Meksika şehri , Miami , Paris , São Paulo , Madrid + 9 Daha fazla Daha az