Yaratıcı Medya Prodüksiyonunda Genişletilmiş Diploma

Genel

Program açıklaması

kurs ayrıntıları

 • Uzunluk 2 yıl (6 dönem)
 • Derse Başlamak Eylül | Ocak
 • İlerleme Dereceleri
 • Öğretmen Desteği Uzman öğretmen desteği, haftanın 5 günü kullanılabilir.
 • Stüdyoya Erişim Öğrenciler haftada 7 gün, sabah 8: 00-18: 30, pazartesiden cumaya ve 9: 00-17: 00 saatleri arasında stüdyolarımıza erişebilirler.
 • Çalışmanız Nasıl Değerlendirilir Görsel ve yazılı ödevler ve projeler.
 • Geziler Müze ve galerilere yapılan yerel ve ulusal eğitim gezileri.124087_ScreenShot2019-11-03at1.46.44PM.png

Ne bekleyebileceğinizi

İlk yıl

İlk yıl, 3 Boyutlu Tasarım, Tekstil, Güzel Sanatlar, Grafik ve Çizim, Fotoğrafçılık ve Yaşam çizim ve Görsel çalışmalar tarafından desteklenen Hareketli görüntü gibi çeşitli yaratıcı konu alanlarını keşfedeceksiniz.

İkinci Yıl

İkinci yılında uzmanlık alanınızı seçeceksiniz; Yaratıcılık süreciniz bir blogda çalışmanızın bir yansıması ve değerlendirmesi olarak kaydedilecektir. Üniversite başvuru ve portföyünüze öğretim görevlilerinin rehberliği ve desteği ile başlayacaksınız. İkinci dönemde, seçtiğiniz konuya odaklanmaya ve üniversite mülakatları için bir portföy geliştirmeye devam edeceksiniz. Moda öğrencileri moda defilesi yapacak.

Son dönemde, tüm öğrenciler ilgili yaratıcı kaynaklara yönelik geziler düzenlendiğinde ve endüstri profesyonelleri kendi kendinize yönetilen projenizi teşvik etmek ve bilgilendirmek için üniversiteye davet edildiklerinde bir araştırma haftası yapacaklardır. Bu dönem sonunda sergilenecek. Mezuniyet törenimizdeki başarılarınızı kutlayacaksınız.

Giriş koşulları

Yaş

16 yıl

Eğitim seviyesi

Ortaöğretimin başarılı bir şekilde tamamlanması (yerel ülkeye göre 10. yıl veya 11. yıl) veya 4. sınıfta veya 4. sınıfta veya eşdeğeri bir GCSE'ye, tercihen ilgili bir yaratıcı derste gereklidir. Bu giriş şartlarını yerine getirmeyen öğrenciler, başarı için kendi bireysel potansiyelleri üzerinde düşünülmeye devam edeceklerdir.

Uluslararası Öğrenciler için İngilizce Seviyesi

IELTS 4.5 (4.0 altında öğe yok)

Portföy

Portfolyo gerektirmiyor, ancak sanata aktif bir ilginin kanıtı

Biz sağlıyoruz

Genç sanatçılarımıza yardımcı olmak için temel malzemeler ve tüm adobe yazılımlarına (Photoshop, InDesign, Premier Pro, After Effects ve daha fazlası) erişebilmemiz, bir stüdyo içi kütüphaneye erişim, bir fotoğraf stüdyosu ve ücretsiz baskı ile Oculus Quest sanal gerçeklik kulaklıkları.

Nasıl Öğretiyoruz?

Bu kurs boyunca öğrencilere uzman atölye çalışmaları, misafir konuşmacılar, düzenli birebirler ve grup dersleri verilecektir.

Öğretilen Konular

Medya süreçlerine giriş, teknik beceriler, tasarım ve araştırma becerileri, profesyonel uygulamalar, ses üretimi ve teknolojisi, görsel üretim, izleyici katılımı.

Gidilecek

 • Norwich Sanat Üniversitesi
 • Londra Büyükşehir Üniversitesi
 • Ravensbourne Üniversitesi
 • Yaratıcı Sanatlar Üniversitesi
 • Westminster Üniversitesi

Senin geleceğin

Her bir öğrencimiz uzman öğretmenlerimizden kişiselleştirilmiş portföy yardımı almaktadır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Cambridge school of visual & performing arts (csvpa) is a dedicated arts and performance school in the centre of cambridge. We offer diploma, foundation, undergraduate and postgraduate courses acr ... Devamını oku

Cambridge school of visual & performing arts (csvpa) is a dedicated arts and performance school in the centre of cambridge. We offer diploma, foundation, undergraduate and postgraduate courses across art & design, fashion, music and performing arts. Daha Az