Yaz Kursu - Dublin Ticaret Akademisi

Genel

Program açıklaması

126746_2545-20191126-101010-_DSC1412.jpg

Dublin Business Academy: Dünyanın En İyisinden Dijital Pazarlama Sanatını Öğrenin

Dijital bir varlık olmadan günümüzün rekabetçi küresel iş ortamında başarılı olmak mümkün değildir. Ancak klasik işletme eğitimi, dijital pazarlamaya genellikle teorik bir kavram olarak yaklaşmakta ve çok sınırlı pratik bilgiler sunmaktadır. Dublin Business Academy, işletme eğitiminin odağını geleneksel kitap öğreniminden gerçek iş dünyasında pratik deneyime kaydırıyor. Kendin gibi girişimci girişimcilere, bugün mevcut en güçlü pazarlama aracı olma hedefini vermek için açık bir hedef: Her yerde hazır dijital dünyada yaratıcılık.

Kalkınan Girişimciler için Dublin Business Academy

Dublin, Avrupa'nın Silikon Vadisi olarak da adlandırılan, dünyanın en büyük dijital işletme başkentlerinden biridir. Google, Facebook, PayPal, eBay, LinkedIn, Twitter, Yahoo ve Airbnb gibi şirketler burada Avrupa merkezlerine sahipken, Dublin dijital pazarlama konusunda en iyilerden öğrenmek için birçok fırsat sunmaktadır.

21. Yüzyılda İşletme Eğitimi

ABC Academy'nin Dublin İşletme Okulu, işletme eğitimini gerçek işletme dünyasındaki pratik deneyim ile birleştirir. En iyi şirketlerle birlikte / birlikte çalışan dijital pazarlama alanındaki konuk konuşmacılardan ve uzmanlardan öğreneceksiniz. Hızla değişen çağdaş pazarlarla nasıl başa çıktıklarını öğrenmek için dünyanın en başarılı şirketlerinden bazılarını ziyaret edeceksiniz. Ve her girişimcinin işlerini büyütmek için yüzleşmesi gereken bir zorlukla başa çıkacaksınız - en etkili çağdaş kanalları ve dijital iş modellerini kullanarak uygulanabilir bir dijital pazarlama stratejisi geliştirin.

Geleceğiniz Dublin Yaz Okulu'nda Başlıyor

Uzman mentorlarımız aracılığıyla oluşturduğunuz strateji kendi (gelecekteki) kurumunuzda kullanılabilir veya mevcut iş dünyasına bir sonraki başarılı adımınızı atmanıza yardımcı olabilir. Bu kurs aynı zamanda diğer öğrencilerle ve diğer katılımcılarla bağlantı kurabileceğiniz ve iş geleceğinizi Avrupa dijital işletme sermayesinin tam kalbinde oluşturmaya başladığınız ağ etkinliklerini de içerir.

126744_2545-20191126-101030-_DSC4769.jpg

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

We are a world-leading organization for delivering entrepreneurial-based education programs all over the world, with the intention of bringing together young and ambitious individuals with successful ... Devamını oku

We are a world-leading organization for delivering entrepreneurial-based education programs all over the world, with the intention of bringing together young and ambitious individuals with successful entrepreneurs. Our world-class educators & mentors are entrepreneurs, founders, business owners and investors who teach the skills, mindsets, and frameworks necessary in today’s competitive environment. Daha Az
Toronto , Münih , San Jose , Dublin + 3 Daha fazla Daha az