Yaz Okulu 2019

Genel

Program açıklaması

Bu yazı nasıl dönüştüreceksiniz?

Cevap, katılımcıların tüm potansiyellerine ulaşmalarına zorlandığı bir programdır. Uyarıcı bir ortamda, yaratıcılık ve yenilikçilik için elverişli olan UÉvora Yaz Okulu, UÉvora kampüsünü ve Évora kentini keşfederken yeni beceriler kazanmak için eşsiz bir fırsattır. Portekiz genelinden ve dünyanın dört bir yanındaki akranlarla bağlantı kurun. Kampüste ve kültürel açıdan zengin Évora kentinde mevcut eşsiz aktiviteleri deneyimleme fırsatını kullanın. Uévora Yaz Okulu, geleceğinizi şekillendirmek için ilham verici bir öneridir.

Évora Üniversitesi'ndeki harika bir deneyim için tarif

  • Herkese yönelik kurslar: Portekizli ve uluslararası yükseköğretim kurumlarından lisans ve lisansüstü öğrenciler, Portekizli lise öğrencileri, çeşitli alanlarda uzmanlar, araştırmacılar ve genel olarak halktan.
  • Her katılımcının hedeflerine ve ilgi alanlarına göre bir veya daha fazla kursa kaydolabilecekleri "özel programlar".
  • Bilim adamları, sanatçılar, Évora Üniversitesi mezunları ve Üniversite ve Şehirdeki çoklu kültürel aktivitelerle konuşmaları içeren eşsiz bir sosyo-kültürel program.
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

A Universidade de Évora é uma das universidades do sistema de ensino superior público português e, por conseguinte, tem por missão.

A Universidade de Évora é uma das universidades do sistema de ensino superior público português e, por conseguinte, tem por missão. Daha Az