Yoğun İngilizce Programı

Genel

Program açıklaması

Yoğun İngilizce Programı, uluslararası öğrenciler için Dallas Baptist University lisans ve lisansüstü programlarına girme hazırlıklarında ve diğer kişisel hedeflere, geleneksel yaş ve yetişkin öğrencilere, inancı entegre etme yeteneğine sahip hizmetkar liderleri üretme konusunda hazırlık sağlamak için Mesih merkezli kaliteli İngilizce eğitimi sunar. kendi çağrıları yoluyla öğrenme.

Yoğun İngilizce Programı (IEP), İngilizce öğrenmek ve ABD'de üniversite düzeyinde eğitime hazırlanmak için ideal bir yoldur. Yoğun İngilizce Programı, anadili İngilizce olan profesyonel, nitelikli öğretmenler tarafından haftalık tam zamanlı eğitim vermektedir. İletişim becerileriniz büyük ölçüde gelişecek ve daha iyi çalışma ve araştırma becerileri geliştireceksiniz. Ayrıca daha hızlı bir şekilde başarılı olmanız için gereken bireysel yardımı size sağlayacak ücretsiz bir ders programı da sunulmaktadır! Yoğun İngilizce Programı ayrıca sık sık kültürel saha gezileri ve Amerikan evlerine yapılan ziyaretleri de içerir ve bu da Amerikan kültürü hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olur. Yoğun İngilizce Programını başarıyla tamamladıktan sonra, TOEFL veya IELTS sınavlarına girmeden DBU'daki akademik derslere kayıt olmaya hak kazanacaksınız.

Yoğun İngilizce Programında eğitim almanın faydaları:

  • Sekiz haftalık dönemlerde küçük, yıl boyu verilen dersler.
  • Dönem başına üç saatlik akademik kredi IEP maliyetine dahil edilmiştir.
  • Temel, orta ve ileri seviyeler.
  • TOEFL veya IELTS gerekmez.

CEA tarafından akredite edilmiştir

Dallas Baptist University Yoğun İngilizce Programı, Ağustos 2017 - Ağustos 2021 dönemi için İngilizce Program Akreditasyonu Komisyonu tarafından akredite edilmiştir ve İngilizce Dil Programları ve Kurumları için CEA Standartlarını desteklemeyi kabul eder. CEA, ABD Eğitim Sekreteri tarafından ABD’deki İngilizce dil programları ve kurumları için ulusal olarak tanınmış bir akreditasyon kurumu olarak tanınmaktadır.

İngilizce Dil Program Akreditasyonu Komisyonu (CEA), CEA Standartlarına uyumu sürdürmek için Dallas Baptist University Yoğun İngilizce Programı da dahil olmak üzere tüm akredite programları gerektirir.

PDPics / Stardoll

öğretim

Bunlar, Dallas Baptist University Yoğun İngilizce Programı için geçerli oranlardır. Fiyatlar 8 haftalık oturumda ve ayrıca 16 haftada verilmektedir.

-

8 hafta (bir seans)

16 hafta (iki seans)

Öğrenim Ücretleri ve Ücretler

$ 4,500

8000 $

DBU Konut ve Yemek

2500 $

$ 4,500

Sağlık Sigortası

600 $

600 $

Genel Toplam

$ 7,600

$ 13.100

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Founded in 1898, DBU has one mission—to transform the lives of students who will transform the world, all for the glory of God.

Founded in 1898, DBU has one mission—to transform the lives of students who will transform the world, all for the glory of God. Daha Az