Keystone logo

1 A-Level programlar içinde Havacılık Askeri Havacılık içinde Denver, Amerika Birleşik Devletleri için 2024

filtreler

filtreler

 • A-Level
 • Amerika Birleşik Devletleri
 • Havacılık
 • Askeri Havacılık
Çalışma alanları
 • Havacılık (1)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  A-Level programlar içinde Havacılık Askeri Havacılık

  Denton kenti Teksas eyaletinde yer almaktadır. Bölgede iklim nedeniyle sıcak, nemli yazlar ve soğuk kışlar için subtropikal olarak kabul edilir. Aynı zamanda, "Tornado Alley" olarak bilinen bir bölgede bir parçasıdır. Tornado saatler bu şehirde bu nedenle oldukça yaygındır.

  Askeri havacılık alanı, dünya çapında çok sayıda eğitim programı aracılığıyla sunulan çok çeşitli uçuş ve havacılık konularını kapsar. Öğrenciler, yönetim, mühendislik, güvenlik eğitimi ve meteoroloji ile ilgili bilgileri takip etmek için bu çalışma alanını seçebilirler.

  ABD, uluslararası öğrenciler için dünyanın en popüler destinasyonu olmaya devam ediyor. ABD'deki üniversiteler dünya sıralamalarına hükmediyor ve ülke ayrıca çok çeşitli heyecan verici eğitim yerleri sunuyor. Devlet üniversite sistemleri kısmen eyalet hükümetleri tarafından sübvanse edilir ve yüz binlerce öğrencinin bulunduğu eyalete yayılmış birçok kampüse sahip olabilir.

  A seviyesinde yüksek puanlar almak, üniversiteye girmek isteyen İngiliz öğrenciler için önemlidir. Yüksek öğrenim kurumları, bir öğrencinin kendi programında okumaya hazır olup olmadığına karar vermek için bu sınavların sonuçlarını kullanır.