Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 4 Uygulamalı Bilimler Önlisansları  (Uygulamalı Bilimler Ön Lisansı) programlar içinde Hammond, Amerika Birleşik Devletleri 2023

4 Uygulamalı Bilimler Ön Lisansı programlar içinde Hammond, Amerika Birleşik Devletleri 2023

genel bakış

Hammond şehir stratejik Louisiana eyaletinde yer almaktadır. Kentin diğer ırklar arasında 20.000 beyazlar ve Afrikalı Amerikalılar oluşan bir eşit bölünmüş topluluğa ev oynar. Sınırları içinde, ilçe oluşturan diğer okulları arasında 1925 yılında kurulan Güneydoğu Louisiana Üniversitesi bulabilirsiniz.

ABD, uluslararası öğrenciler için dünyanın en popüler destinasyonu olmaya devam ediyor. ABD'deki üniversiteler dünya sıralamalarına hükmediyor ve ülke ayrıca çok çeşitli heyecan verici eğitim yerleri sunuyor. Devlet üniversite sistemleri kısmen eyalet hükümetleri tarafından sübvanse edilir ve yüz binlerce öğrencinin bulunduğu eyalete yayılmış birçok kampüse sahip olabilir.

Uygulamalı fen bilimleri önlisans programı öğrencilere hem kariyerleri için uygulamalı eğitim hem de genel eğitim sunmaktadır. İşe daha hızlı başlamak isteyen öğrenciler, okula full time gidebilir ve programı iki yılda tamamlayabilirler.

Daha fazla oku

filtreler

  • Uygulamalı Bilimler Ön Lisansı
  • Amerika Birleşik Devletleri
Çalışma alanları
    Beşeri Bilimler Diller Doğa Bilimleri Enerji Bilimi Eğitim ve Pedagoji Gazetecilik ve Kitlesel İletişim Genel Çalışmalar Havacılık Hukuk Çalışmaları Ekonomi Çalışmaları
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı