Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 82 Uygulamalı Bilimler Önlisansları  (Uygulamalı Bilimler Ön Lisansı) programlar içinde Bilgisayar Bilimi 2023

82 Uygulamalı Bilimler Ön Lisansı programlar içinde Bilgisayar Bilimi 2023

genel bakış

Birçok kişi, dört yıl için bir derece doğru çalışan harcamak için zaman yok. mezun olduktan sonra doğrudan kariyerine başlamak isteyenler için, Uygulamalı Bilimler Doçent dikkate şeydir. Bu derece, modern kariyerleri için gerekli bilgiyi sağlamaya odaklanmıştır edilecektir.

Bilgisayar Bilimi Uygulamalı Bilimler Doçent nedir? Bu derece bilgisayar teknolojisindeki destek sağlamak için gerekli bilgi ve becerileri kazandırmak olacaktır. Öğrencilerin işletim sistemlerini, bilgisayar güvenliği, yazılım uygulamaları ve bilgisayar programı desteklemek için nasıl öğrenmenize yardımcı olacak. Ayrıca, öğrenciler endüstri tarafından kabul sertifikaların bir dizi kazanç yardımcı olacaktır becerileri bir dizi öğreneceksiniz. Bu sertifikalar daha kariyer fırsatları kapılarını açacak.

Bilgisayar Bilimi Uygulamalı Bilimler bir Associate dikkate birçok nedeni vardır.Bazı kariyer çalışmanın bu alanda dersler gerektiren bir ortak diploması olanlar lise mezunu muadillerine göre daha fazla kazanacağım. Ayrıca, bir ortak derecesine sahip olanlar herhangi bir yüksek düzeyde sürdürmeyi kısa yol olacaktır.

bir ortak derecesini aldıktan maliyeti kurumu, ülkenin yanı sıra çalışma sırasında sürenin uzunluğuna göre değişir. programların çoğunluğu iki yıl içinde tamamlanması amaçlanmaktadır. Çalışmanın bir alanda ilgilenenler sunulan programlar hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için kurumların başvurmalısınız.

toplum bilgisayarlarda giderek bağımlı hale geldikçe, talep onlarla çalışmak becerilere sahip olanlar için büyür. Bu derece mezunları destek uzmanları, teknisyenler veya yöneticilerin çeşitli olarak kariyer bulmak mümkün olacak. Bu derece ileri, kariyerlerini hareket ettirmek için gerekli teknik beceri yanı sıra modern çağa kazandırmak olacaktır.

özveri ve odak gerektirir bir ortak derecesini elde, ancak maaş ve iş potansiyelinin artması değer. Bu derecesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Uygulamalı Bilimler Ön Lisansı
  • Teknoloji Çalışmaları
  • Bilgisayar Bilimi
Çalışma alanları
  • Teknoloji Çalışmaları (82)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı