Keystone logo

4 Uygulamalı Bilimler Ön Lisansı programlar içinde Hukuk Çalışmaları Cezai Hukuk Çalışmaları Ceza Hukuku 2024

filtreler

filtreler

  • Uygulamalı Bilimler Ön Lisansı
  • Hukuk Çalışmaları
  • Cezai Hukuk Çalışmaları
  • Ceza Hukuku
Çalışma alanları
  • Hukuk Çalışmaları (4)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Uygulamalı Bilimler Ön Lisansı programlar içinde Hukuk Çalışmaları Cezai Hukuk Çalışmaları Ceza Hukuku

Bir alanda veya ticarette temel eğitim isteyen öğrenciler için, önlisans derecesi pratik bir seçenek olabilir. Ön lisans dereceleri, lise mezunları veya kariyer değişikliği isteyenler tarafından kazanılabilir.

Ceza Adaleti'nde Uygulamalı Bilim Associate nedir? Cezai adaletle ilgili bir önlisans derecesi, kolluk kuvvetlerinin ve mahkeme sisteminin çalışma biçiminin temellerini araştırır. Öğrenciler zaman içinde suç davranışını azaltmak için taktik ve yöntemler geliştirmek için veri ve suç istatistikleri analiz etmeyi öğrenebilirler. Potansiyel çalışma konuları mahkeme sistemleri, ceza kanunları, ceza hukuku, polis, suç verileri, mağduroloji, çocuk müdahalesi ve suç azaltımıdır. Bu programlardaki kurslar, daha eklektik bir temel eğitim için temel sosyal bilimler, beşeri bilimler ve tarih içerebilir.

Cezai adalet öğrencileri genellikle güçlü iletişim becerileri sergiler ve farklı insanlarla etkileşim kurabilirler. Bu alandaki öğrenciler, etkili mesleki eleştirel düşünme becerilerinin yanı sıra birçok kariyer ve sosyal ortamda yararlı olabilecek hızlı problem çözme becerileri de uygulamalıdır.

Önlisans derecesi elde etmek genellikle iki yıllık dersi alır ve dört yıllık bir üniversiteden lisans diplomasına sahip olmaktan daha ucuz bir çalışma seçeneği olabilir. Herhangi bir derecenin maliyeti okuldan okula değişebilir ve bazı okullar her yıl derslerini değiştirir.

Cezai adalet derecesi öğrencileri, kolluk kuvvetleri, olay yeri incelemeleri ve adli tıp dahil olmak üzere çok sayıda kariyere devam etme yoluna sokuyor. Bazı yerel ve federal kurumlar, işe alınmadan önce ek sertifika veya eğitim gerektirir ve Ceza Adaletinde Lisans diplomasına sahip olmak gibi daha gelişmiş bir derece kazanmak, hukuk alanında veya diğer yasal kurumlarda daha yüksek paya sahip pozisyonlarda bulunma fırsatını sağlar.

Önlisans dereceleri, çeşitli toplum kolejlerinde ve üniversitelerde dünya genelinde yaygın olarak sunulmaktadır. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.