Keystone logo

1 Uygulamalı Bilimler Ön Lisansı programlar içinde Gıda Hizmet Yönetimi içinde Columbia, Amerika Birleşik Devletleri için 2024

filtreler

filtreler

  • Uygulamalı Bilimler Ön Lisansı
  • Amerika Birleşik Devletleri
  • Turizm ve Otelcilik
  • Konaklama
  • Gıda Hizmet Yönetimi
Çalışma alanları
  • Turizm ve Otelcilik (1)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Uygulamalı Bilimler Ön Lisansı programlar içinde Gıda Hizmet Yönetimi

Columbia, Güney Carolina biraz üzerinde 130.000 bir nüfusa sahiptir. Bu yıllık 28,000 'den fazla öğrenci ve 10 diğer kolej öğrenci kayıt önemli bir devlet üniversitesi vardır.

Yemek Hizmeti Yönetimi Nedir?
Yemek Hizmeti Yönetimi, restoranları ve gıdayla ilgili diğer işletmeleri işletme işidir. Planlama ve bütçelemeden malzeme sipariş etmeye ve personel yönetimine kadar her şeyi içerir. Yemek Servisi Yönetimi, yemek ve müşteri hizmetleri tutkusu olanlar için zorlu ve ödüllendirici bir kariyer seçimidir.

Gıda Hizmeti Yönetimi alanında bir derece ile ne yapabilirim?
Yemek Hizmeti Yönetimi alanında bir derece, yemek hizmeti endüstrisinde, restoranlarda, catering şirketlerinde veya diğer gıda ile ilgili işletmelerde çalışan bir kariyere yol açabilir. Yemek Hizmeti Yönetimi alanında bir derece ile, bir yemek hizmeti işini baştan sona yönetme bilgisine sahip olacaksınız. Bütçeleme ve menü planlamasından her şeyden sorumlu olma becerilerini öğreneceksiniz. malzemeleri sipariş etmek ve personeli yönetmek için.

Ne tür Gıda Hizmeti Yönetimi dereceleri vardır?
Önlisans derecelerinden lisans derecelerine ve ötesine kadar birçok farklı Yemek Hizmeti Yönetimi derecesi vardır. Her derece türü, yemek servisi endüstrisinde başarılı olmanıza yardımcı olacak farklı bilgi ve beceriler sağlayacaktır. Yemek Hizmeti Yönetimi Önlisans derecelerinin tamamlanması genellikle iki yıl sürer ve size bir yemek hizmeti işletmesi yürütmenin temellerini sağlar. Yemek Hizmeti Yönetimi lisans derecelerinin tamamlanması genellikle dört yıl sürer ve size yemek hizmeti endüstrisi hakkında daha derinlemesine bilgi sağlar. Gıda Hizmeti Yönetimi alanında tamamlanması iki ila üç yıl sürebilen yüksek lisans dereceleri de mevcuttur. Bu programlar, yemek servisi endüstrisinde başarılı olmanıza yardımcı olacak en gelişmiş bilgi ve becerileri sağlar.

Yemek Hizmeti Yönetimi derecem sırasında ne çalışacağım?
Yemek Servisi Yönetimi dereceniz boyunca, yemek servisi endüstrisi ile ilgili çeşitli konuları inceleyeceksiniz. İşletme yönetimi, gıda güvenliği, beslenme ve menü planlama hakkında bilgi edineceksiniz. Ayrıca stajlar veya diğer uygulamalı fırsatlar aracılığıyla pratik deneyim kazanacaksınız. Lisans programınızın sonunda, bir yemek servisi işletmesini başarılı bir şekilde yönetmek için gereken bilgi ve becerilere sahip olacaksınız.

ABD, uluslararası öğrenciler için dünyanın en popüler destinasyonu olmaya devam ediyor. ABD'deki üniversiteler dünya sıralamalarına hükmediyor ve ülke ayrıca çok çeşitli heyecan verici eğitim yerleri sunuyor. Devlet üniversite sistemleri kısmen eyalet hükümetleri tarafından sübvanse edilir ve yüz binlerce öğrencinin bulunduğu eyalete yayılmış birçok kampüse sahip olabilir.

Uygulamalı fen bilimleri önlisans programı öğrencilere hem kariyerleri için uygulamalı eğitim hem de genel eğitim sunmaktadır. İşe daha hızlı başlamak isteyen öğrenciler, okula full time gidebilir ve programı iki yılda tamamlayabilirler.