Keystone logo

53 Uygulamalı Bilimler Ön Lisansı programlar içinde Yönetim Çalışmaları 2024

filtreler

filtreler

  • Uygulamalı Bilimler Ön Lisansı
  • Yönetim çalışmaları
Çalışma alanları
  • Yönetim çalışmaları (53)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Uygulamalı Bilimler Ön Lisansı programlar içinde Yönetim Çalışmaları

Bir önlisans düzeyinde öğrenim yapan öğrencilere ortaöğretim sonrası eğitim daha fazla bir yoludur. Tam zamanlı öğrenciler genellikle iki yıl içinde bu derece kazanmak.

Uygulamalı Bilimler Doçent nedir? Bu iki yıllık lisans öğrencileri gibi klavye kullanımı, masaüstü yayıncılık, web sayfası biçimlendirme ve kelime işlem uygulamaları gibi konuların keşfetmek sağlar. Diğer sınıf çalışması transkripsiyonu ve iş yazma yanı sıra diğer İngilizce ve kompozisyon dersleri içerebilir. Öğrenci aynı zamanda diğer matematik ve fen dersleri yanı sıra çok sayıda seçmeli derslerini beklemesin. Gerekli sınıflar da genellikle bu kapsayan iletişim, ekonomi ve pazarlama dahil.

Bir önlisans derecesini elde çeşitli yararları ile mezun sağlar. onların eğitimini ilerletmek için seçenler genellikle onların çalışma boyunca elde bilgi ve beceri ile daha kariyer fırsatları yakalayın.Bir derecesine sahip olanlar da biri olmadan daha fazla kazanmak için bekleyebilirsiniz.

Uygulamalı Bilimler bir Associate maliyeti iodoetilisopropilkarbonat'ın okul ve çalışma öğrencinin uzunluğunu bağlı olarak değişecektir. hak olanlar için kullanılabilir mali yardım seçenekleri bazen vardır. Öğrenciler harç ve ücretleri hakkında bilgi almak için kendi adaylarının okul kayıt kabul bürosuna başvurun gerekir.

Bu derece çeşitli ofis ve idari işler için kapıları açmak yardımcı olur. mezunları için Kariyer seçenekleri bir ofis yöneticisi, insan kaynakları asistanı veya yönetici asistanı olarak pozisyonlar yer alıyor. onların derecesi odak bağlı olarak, öğrenciler de üst düzey yaşam merkezleri, hastaneler veya özel vakıflar ile sağlık yönetimi pozisyonları isteyebilir. Öğrenciler ayrıca kendi ülkelerinde ve dünyada hem de hemen her sektörde idari fırsatlar bulabilirsiniz.

Şimdi her zamankinden daha fazla, eğitim için çevrimiçi seçenekleri bol fırsatlar kazandırmak. Öğrenciler kendi gereksinimlerine en uygun eğitim kursuna bulmak için özel programlar ve kurumlar içine bakmak gerekir. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.