Keystone logo

5 Sosyal Bilimler Ön Lisansı programlar içinde Özel Eğitim 2024

filtreler

filtreler

 • Sosyal Bilimler Ön Lisansı
 • Eğitim ve Pedagoji
 • Özel Eğitim
Çalışma alanları
 • Eğitim ve Pedagoji (5)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Sosyal Bilimler Ön Lisansı programlar içinde Özel Eğitim

  Sanat Doçent bilgi, eğitim vermek, yardım ve deneyim öğrencilerin seçtikleri alanda uzman bir kariyer bulmak gerekebilir bir eğitim programıdır. Birçok önlisans programlarının tam zamanlı çalışmanın sadece iki yıl içinde elde edilebilir.

  Özel Eğitimde Sanat Doçent nedir? Bu lisans programı okullar, günlük bakım tesisleri, hükümet programları ve kar amacı gütmeyen terapötik ortamlarda özel ihtiyaçları olan bireyler ile çalışmak için mezun hazırlamak yardımcı olabilir. İngilizce, matematik ve fen çekirdek eğitim sınıfları ek olarak, özel bir eğitim programına öğrenciler genellikle bebek ve çocuk gelişimi, öğretim teknikleri, çocuk sağlığı, sınıf yönetimi ve yaratıcı geliştirme odaklanmak dersleri almak.

  Sanat programlarının Associate mezunları zaman yönetimi, organizasyon ve öğretim becerilerini geliştirmeye yardımcı olur.Deneyimli danışman gelen uygulamalı eğitim ile birlikte bu gelişmiş beceriler, rekabetçi bir işyerinde mezunları son derece cazip hale yardımcı olabilir.

  Bir AA kazanç finansal maliyet değişebilir ve okulun yere yanı sıra gerekli kredi tamamlamak için her öğrenci için gereken süreyi bağlı olabilir. Öğrenciler, potansiyel okullarla irtibata ve derinlemesine onların programına başlamadan önce maliyet beklentilerine ilişkin bilgi sormak için daha fazla olmalıdır.

  Özel Eğitim bir AA kazanmak Bireyler, kamu veya özel okullarda pozisyonlar için talep bulunmaktadır. Mezunlar özel ihtiyaçları sınıflarda uzman yardımcılarının, öğretmen asistanı olarak çalışmayı tercih, ya da öğrenci yardımcıları olarak olabilir. özel eğitim öğretmeni olarak okullarda çalışan bir hedef var bireyler için, onlar okula ek bir iki ila dört yıl sürebilir bir öğretim sertifika programı, yanı sıra Özel Eğitim sanatlar fakültesinden sürdürmeye onların AA kullanabilirsiniz kazanmak.

  Öğrenciler ne olursa olsun konumlarını kendi üniversite eğitimi başlamak böylece Uluslararası seçenekleri mevcut olabilir. bugün önlisans kazanmaya başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.