Keystone logo

18 Sosyal Bilimler Ön Lisansı programlar içinde Sosyal Bilimler Antropoloji 2024

filtreler

filtreler

  • Sosyal Bilimler Ön Lisansı
  • Sosyal Bilimler
  • Antropoloji
Çalışma alanları
  • Sosyal Bilimler (18)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Sosyal Bilimler Ön Lisansı programlar içinde Sosyal Bilimler Antropoloji

Sanat derece Doçent yüksek derecelere kazanç için herhangi bir üniversite öğrencisi alır ilk adımdır. bir ortak çalışmanın bir lisans veya daha yüksek programı takip için gerekli olmasa da, bir önlisans öğrenci derecesi olarak verilir konuyu okuyan bir süre harcanan ettiğini işareti yapar.

Antropoloji Sanat Doçent nedir? uygulanan antropoloji, kültürel antropoloji, dil antropoloji, fiziksel antropoloji ve arkeoloji: Antropoloji Arts Doçent bir öğrenciye antropoloji beş farklı alanlarda kapsamlı bir tanıtım bilgi verir. Antropolojik yöntemler kamu sağlığı, toplumsal koşullar ve küreselleşme gibi önemli konulara yönelik olabilir. Bu arka plan bir öğrenci potansiyel lisans derecesi veya daha yüksek takip, antropoloji ve yöntemleri daha ileri çalışmalar için hazırlanacaktır.

antropolojik bakış açısı tarafından verilen kültürel anlayış tip çok iyi yuvarlanır.Antropoloji Sanat bir Associate olanlar, ileri eğitim ile, arkeologlar, üniversite hocalarını ve daha olmaya gidebiliriz. antropoloji bir arka plan başka disipline kültürel duyarlılık derecesi ekler.

Eğer bir burs almak ya da değil eğer mali yardım hibe hak, yoksa, ya da devlet dışında okul için bakmak bağlı olarak, maliyetler bu program için büyük ölçüde değişebilir. Genellikle bir önlisans programı daha ileri derece daha az zaman ve para alır.

antropoloji derece olanlar antropoloji kendilerini büyük profesörler yapmak. bir ortak derecesini aldıktan sonra alınan tipik yol lisans veya yüksek lisans almaya eğitimine devam etmektir. Yükseköğretim ayrıca kültürel antropologlar ya da arkeologlar olarak alanında çalışmak için bir öğrenci hazırlamak olacaktır. Öğrenciler ayrıca bazı müzelerde veya kültürel koruma merkezlerinde çalışmak için nitelikli olacaktır.

Ne olursa olsun nerede yaşadıklarına, online eğitim bir seçenektir. seyahat edemez esnek bir program ve kim ihtiyacı olanlar için, çevrimiçi sınıflar kesinlikle bir cami vardır. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.