Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 3 Fen Bilimleri Önlisansları  (Fen Bilimleri Ön Lisansı) programlar içinde San Bernardino, Amerika Birleşik Devletleri 2024

3 Fen Bilimleri Ön Lisansı programlar içinde San Bernardino, Amerika Birleşik Devletleri 2024

genel bakış

San Bernardino Kaliforniya, ABD'de bir şehir. Kent kentin ana rekreasyon tatil olduğu ev Perris Hill Park, Fiscalini Alan, atış poligonu, Yürüyüş Denemeler, Balir Park, Shandin tepeler ve küçük bir dağdır. Bu tatil kenti yaşamak ve çalışmak için sağlıklı ve canlı bir yer haline getirmek. "

ABD, uluslararası öğrenciler için dünyanın en popüler destinasyonu olmaya devam ediyor. ABD'deki üniversiteler dünya sıralamalarına hükmediyor ve ülke ayrıca çok çeşitli heyecan verici eğitim yerleri sunuyor. Devlet üniversite sistemleri kısmen eyalet hükümetleri tarafından sübvanse edilir ve yüz binlerce öğrencinin bulunduğu eyalete yayılmış birçok kampüse sahip olabilir.

Kariyerlerinde hızla ilerlemek isteyen bireyler için önlisans fen bilimleri derecesi mükemmel bir seçenektir. Bu derece daha çok belirli becerilere odaklanmaktadır ve öğrencilerin seçebileceği farklı fen bilimleri alanları bulunmaktadır.

Daha fazla oku

filtreler

  • Fen Bilimleri Ön Lisansı
  • Amerika Birleşik Devletleri
Çalışma alanları
    Beşeri Bilimler Diller
  • Doğa Bilimleri
  • Enerji Bilimi Eğitim ve Pedagoji Gazetecilik ve Kitlesel İletişim Genel Çalışmalar
  • Havacılık
  • Hukuk Çalışmaları Ekonomi Çalışmaları
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı