Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 3 Fen Bilimleri Önlisansları  (Fen Bilimleri Ön Lisansı) programlar içinde Dijital Medya 2024

3 Fen Bilimleri Ön Lisansı programlar içinde Dijital Medya 2024

genel bakış

Genel olarak, bir Associate of Science, öğrencilerin fenle ilgili seçmeli derslerin yanı sıra genel eğitim kurslarına kaydolmasını gerektirir. Bu dereceler öğrencileri kariyerlere veya lisans programlarına hazırlamak için hazırlanmıştır. Topluluk kolejlerinde, meslek okullarında ve teknik okullarda kazanılabilirler.

Dijital Medyada Bilim İşbirliği Nedir? Bu tür program, öğrencilere grafik tasarım ve dijital etkileşimin birçok yönünü öğretir. Öğrenciler geleneksel tasarım, resim düzenleme ve optimizasyon, fotoğrafçılık, işletme, bilgisayar etiği ve web sayfası geliştirme konularında ders alabilirler. Öğrenciler ayrıca oyun tasarımı, video üretimi ve düzenleme, bilgisayar kodlama ve kompozisyon teknikleri hakkında bilgi edinebilirler. Dijital medyada birincil derslere ek olarak, İngilizce kompozisyon, beşeri bilimler, sosyal bilimler, sağlık ve doğal bilim gibi konuları kapsayan genel eğitim kursları da olacaktır.

Digital Media'da bir Associates of Science (Bilim) dalında birlik olan öğrenciler, işbirliği ve iletişim becerileri geliştirmeyi umarlar. Bu programın mezunları ayrıca sanatsal becerilerini geliştirebilir ve / veya geliştirebilirler.

Bu programların çoğu iki yıl içinde tamamlanabilirken, maliyet okuldan okula değişir ve yıllık olarak değişebilir. Bu programı sunan kurumlara ulaşmak, mevcut dersle ilgili bilgi sahibi olmanın etkili bir yoludur.

Digital Media'da bir Associate of Science (Bilim) kazandıktan sonra, bireyler çeşitli pozisyonlar doldurabilirler. Mezunlar, yapım tasarımcısı, web tasarımcısı, illüstratör, multimedya uzmanı, masaüstü yayıncısı, arayüz tasarımcısı, içerik oluşturucu, proje yöneticisi ve bilgisayar grafik tasarımcısı olmak üzere aşağıdaki rollerden herhangi birinde çalışabilirler. Diğer olasılıklar, basılı, reklamcılık veya yayıncılık ortamlarındaki kariyerleri içerir. Yazılım yayıncılığı veya bilgisayar sistemleri meslekleri mezunlar için ek olanaklardır.

Online lisans programları, öğrencilerin iş veya aile ile ilgisi olan daha önceki sorumlulukları terk etmeden eğitim programlarına katılmasına izin verir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha fazla oku

filtreler

  • Fen Bilimleri Ön Lisansı
  • Gazetecilik ve Kitlesel İletişim
  • Medya
  • Dijital Medya
Çalışma alanları
  • Gazetecilik ve Kitlesel İletişim (3)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı