Keystone logo

19 Fen Bilimleri Ön Lisansı programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları Ticaret 2024

filtreler

filtreler

  • Fen Bilimleri Ön Lisansı
  • İşletmecilik Çalışmaları
  • Ticaret
Çalışma alanları
  • İşletmecilik Çalışmaları (19)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Fen Bilimleri Ön Lisansı programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları Ticaret

Bir önlisans sık sık iş pozisyonlarında çeşitli için bir gerekliliktir. Öğrencilerin istedikleri işi gerçekleştirmek için bir temel beceri seti veren iki yıllık bir programdır. Bir ön lisans tamamlayan öğrenciler daha fazla okul ile devam etmek veya mesleğine başlamak isteyebilirsiniz.

Siz "Business of Science Doçent nedir?", Merak edebilir, bu derece işletmesi, idaresi, pazarlama ve iş ile ilgili diğer yönlerini temel bir anlayış kazandırmak takip öğrenciler. Onlar iletişim kursları, eleştirel düşünme, analiz etme, işletme fonksiyonları, iş performansı ve örgütsel etkileri sürebilir. Öğrenciler ayrıca araştırma projeleri tamamlamak ve araştırmalarını yedeklemek için belgeler oluşturmak için gerekli olabilir.

iş alanında ön lisans derecesi elde yararı mezunları iyi ticari işletmelerin farklı yönleriyle usta olduğunu.Bu pek çok sanayi herhangi onlara iyi ödeyen iş arazi olabilir işverenler, onları daha arzulu hale getirir.

iş için bir ortak programa katılan maliyeti katılmak istediğiniz üniversite bağlıdır. Maliyetleri önemli daha iyi bir fikir için istediğiniz okulla irtibata olduğunu yapma, okullar ve ülkeler arasında değişmektedir.

Bir iş derecesi büyük ölçüde tarafından kariyer olanaklar açar. Küçük işletmeler ve büyük şirketler pazarlamacılar, yöneticiler, yöneticiler, araştırmacılar, İşverenler, danışmanlar ve muhasebeciler gerekir. Bu derece ile, bir girişimci, bir mali müşavir, bir operasyon araştırma analisti, bir aktüer veya resepsiyonist olmayı tercih edebilir. iş profesyonelleri ihtiyaç İş alanları, tıbbi, mali, eğitim, mühendislik ve daha fazlasını içerir.

İşletme Bilim bir Associate almak için beklemek zorunda değilsiniz.Eğer online dersler ile okumak isteyen veya canlı derslere katılmakla planlama olsun, durumunuza mükemmel orada bir üniversite var. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.