Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 27 Fen Bilimleri Önlisansları  (Fen Bilimleri Ön Lisansı) programlar içinde Matematik 2023

27 Fen Bilimleri Ön Lisansı programlar içinde Matematik 2023

genel bakış

Bilim derecesi ile ilişkili olan bir öğrenci, yüksek öğrenim kurumlarında temel ve odaklanmış derslerin iki yıllık derlemesini başarıyla tamamlayan tutumlu öğrenciler tarafından kazanılır. Bu ödül size sadece kariyer gelişimine değil, eğitim yolculuğunuza da bir dayanak sağlar.

Matematikte Bilim Dalında Bir Ortak mıdır? Öncelikle, bilgisayar bilimleri, istatistik, kimya, ileri matematik veya mühendislik gibi konularda bir lisans veya lisans kazanmak için eğitimlerini sürdürmeyi planlayan öğrenciler için tasarlanmış bir programdır. Öğrenciler normalde bu programda İngilizce kompozisyonu, temel kimya, fizik ve hatta felsefe ve tarih gibi konular üzerinde çalışacaklardır. Bilgisayar tabanlı problem çözme, analitik ve matematiksel mantık gibi alanlarda beceriler geliştireceklerdir.

Matematik öğrencileri bir derece farklı şekillerde yararlanabilirler. Bir derece kazanmak, eğitimlerini arttırmak için kendine güven yaratabilir veya onlara farklı bir kariyer yolculuğu yapmalarında yardımcı olabilir. Aynı zamanda, mevcut iş yerlerinde ilerleme sağlamasına da yardımcı olabilir.

Önlisans derecenizi kazanmak istiyorsanız, bunu yaparken yaklaşık iki yıl yatırım yapmanız gerekir. Programların süresi ve ücretleri okullar arasında büyük farklılık gösterebilir. Yapılması gereken en iyi şey okul çağırmak veya çevrimiçi bilgi istemektir.

Bir bilim dalında matematik derecesi ile ilgili bir yardımcı çeşitli mesleklerde faydalıdır ve dünya genelinde pek çok sektörde iş olanakları yaratır. Sonunda bir öğretmen olabilir veya bilgisayar bilimi, aktüer bilimi veya mühendislik dalında kariyer sahibi olabilirsiniz. İstatistik analistler, kriptologlar ve ekonomi profesörleri matematik alanında başladı. Devlet kurumlarının yanı sıra özel sektör firmaları, mantık, muhakeme, karmaşık hesaplamalar ve formüllerde ustalık sahibi ekip üyelerine ihtiyaç duyarlar.

Neyse ki, çevrimiçi okullar eğitiminizi neredeyse her yerden ilerletmenin bir yolunu sunuyor. Uzaktan eğitim sizin için doğru seçim olabilir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha fazla oku

filtreler

  • Fen Bilimleri Ön Lisansı
  • Doğa Bilimleri
  • Matematik
Çalışma alanları
  • Doğa Bilimleri (27)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı