Keystone logo
Amerika Birleşik Devletleri

En İyi Üniversiteler Akademik Kurs programlar içinde Amerika Birleşik Devletleri 2023

kurum sayısı: 4013
  • Orlando, Amerika Birleşik Devletleri

  Central Florida Üniversitesi (UCF) İşletme Fakültesi, yeni nesil iş ve eğitime öncülük ediyor. 1968'de kurulan UCF İşletme Fakültesi, hepsi Association to Advance Collegiate Schools of Business International (AACSB) ve Southern Association of Colleges and Schools (SACS) tarafından akredite edilmiş lisans, yüksek lisans, doktora ve yönetici düzeylerinde dereceler sunmaktadır. ).

  • Utica, Amerika Birleşik Devletleri
  • Albany, Amerika Birleşik Devletleri

  New York Eyalet Üniversitesi Politeknik Enstitüsü (SUNY Poly), tamamen çevrimiçi olan üst düzey, uygun fiyatlı akademik programlar sunar. SUNY Poly'nin genişleyen çevrimiçi derece programları kataloğu, öğrencilerin programlarına uygun olan her yerde ve her zaman ders alabilmeleri için esneklik göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. MBA, muhasebe, siber güvenlik, veri analizi, sağlık bilişimi, bilgi tasarım teknolojisi ve daha fazlasını içeren çok sayıda yüksek talep gören çevrimiçi program sunuyoruz. Yenilikçi kariyer hazırlığıyla tanınan SUNY Poly, US News & World Report'un yıllık sıralamalarının Kuzeydeki Bölgesel Üniversiteler kategorilerinde sürekli olarak üst sıralarda yer almaktadır. SUNY Poly öğrencileri yalnızca dünya standartlarında bir eğitime erişim sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çevrimiçi programlarımıza kayıtlı birçok öğrenci için indirimli eyalet dışı fiyatı da dahil olmak üzere uygun fiyata kurslar sunarlar.

  • College Station, Amerika Birleşik Devletleri

  Texas A&M University'deki Ekonomi Yüksek Lisans Programı, College Station, Texas, ABD'de bulunmaktadır. Bu STEM programı, öğrencilere tezli veya tezsiz derece ve ekonomi, ekonometri alanlarında titiz bir eğitim alma ve onları acil kariyerlere hazırlamak veya ekonomi veya finans doktora programlarında eğitimlerine devam etmek için analitik ve nicel becerilerini geliştirme fırsatı sunar.

  • Salem, Amerika Birleşik Devletleri

  Salem Koleji, tüzüğünü Aralık 1888'de Batı Virginia Eyaletinden aldı ve ilk öğretim dönemini Nisan 1889'da başlattı. Kuzey Merkez Birliği). Salem Üniversitesi Önlisans, Lisans, Yüksek Lisans ve sertifika programları sunmaktadır.

  • Mobile, Amerika Birleşik Devletleri

  Spring Hill'de, sizi tam potansiyelinize ulaşmanız için güçlendirirken farklı bakış açılarını keşfetmeye teşvik edecek destekleyici bir öğrenme topluluğu bulacaksınız. Kökleri Cizvit Katolik geleneklerimize dayanan SHC, tüm kişiyi - zihin, beden ve ruh - geliştirmeyi amaçlayan geniş bir liberal sanat eğitimi sunar.

  • Washington, Amerika Birleşik Devletleri

  Krieger Sanat ve Bilim Okulu İleri Akademik Programlar bölümü, çok çeşitli endüstri ve alanlarda yüksek lisans ve lisansüstü sertifika programları ile lisansüstü düzeyde çevrimiçi ve yüz yüze öğrenme fırsatları sunar.

  • Swakopmund, Namibya
  • Johannesburg, Güney Afrika Cumhuriyeti
  • + 1 daha fazla

  Hükümetlerin ve endüstrinin (Fortune 500 şirketleri) olumlu teşvikiyle, çeşitli İşletme Derecelerinde eğitim sağlıyoruz ve tamamen çevrimiçi bir uluslararası işletme okuluyuz.

  • West Hartford, Amerika Birleşik Devletleri

  University of Saint Joseph, sağlık ve sosyal hizmetler, eğitim, dijital medya ve bilim alanlarında geleceğin talep gören profesyonelleri için Connecticut'taki önde gelen özel üniversitedir. Büyük şirket genel merkezlerine ve ünlü tıp ve araştırma tesislerine birkaç dakika uzaklıkta bulunan USJ, öğrencilere iş piyasasına girdiklerinde zorlu rekabetin üstesinden gelmeleri için gereken deneyimi sağlayan kurs, teori ve kanıtları işyeri ortamlarındaki yerleşimlerle doğrudan ilişkilendiren programlar sunar.

  • Hammond, Amerika Birleşik Devletleri

  Güneydoğu'daki Bilim ve Teknoloji Koleji, birçok STEM disiplininde çok sayıda yüksek kaliteli derece programı sunmaktadır. Mezunlarımız, bölgesel ve ulusal teknoloji şirketleri tarafından çok rağbet görmektedir ve lisansüstü programlara yerleştirilme konusunda oldukça rekabetçidirler. Fakültemiz ve tesislerimiz birinci sınıftır ve sınıflarımız genellikle küçüktür, bu nedenle öğrenciler büyük ölçüde bireysel ilgi görürler. Karşılaştırılabilir kurumların maliyetinin çok altında yüksek kaliteli bir eğitim deneyimi sunuyoruz ve New Orleans ve Baton Rouge'a yakın erişime sahip güzel ve dinamik bir kampüste bulunuyoruz.

  • Redwood City, Amerika Birleşik Devletleri

  Dünyanın önde gelen araştırma ve öğrenim kurumlarından birinde küresel bir öğrenci topluluğuna katılın. Stanford Üniversitesi'nde yurt dışında okumak için tek fırsat olan Yaz Dönemi, öğrencilerin eğitim ve sosyal faaliyetleri dengelerken üniversite kredisi için zorlu akademisyenleri almalarına yardımcı olur. Yeni bir akademik alanı keşfedin, 50'den fazla ülkeden öğrencilerle bağlantı kurun, tutkunuzu keşfedin veya dünyayı değiştirmenin yolunu bulun. Hangi yolu seçerseniz seçin, gerçek ve kalıcı bir etki yaratan bir öğrenme deneyimi yaşayacaksınız.

  • Fresno, Amerika Birleşik Devletleri

  California Eyalet Üniversitesi, Fresno (Fresno Eyaleti), 68 lisans derecesi programı ve 45 yüksek lisans derecesi programı ile Kaliforniya'nın merkezinde bulunan, ulusal olarak sıralanmış, dört yıl ve üzeri, akredite bir üniversitedir. Canlı öğrenci grubumuz, 70'den fazla ülkeyi temsil eden uluslararası öğrencilerle yılda 25.000'den fazla öğrenciden oluşmaktadır. Her yıl, Fresno Eyaletindeki akademisyenler, ulusal sıralamaların açıklanmasıyla giderek daha fazla dikkat çekiyor. Washington Monthly Magazine, US News and World Report ve Money Magazine'den alınan son raporlar, Üniversitemizi California Üniversitesi kampüsleri ve Ivy League kurumlarıyla aynı ligde tutuyor.

  • Meadville, Amerika Birleşik Devletleri

  1815'te kurulan Allegheny College, özel bir ulusal liberal sanatlar kolejidir. 566 dönümlük kampüsü, kuzeybatı Pennsylvania'da yer almaktadır. Allegheny College öğrencilerine tüm çalışma alanlarını keşfetme özgürlüğü sağlanır ve öğrenciler, günümüzün küresel ekonomisinde işverenlerin en çok aradığı yaratıcı, analitik ve yenilikçi becerileri geliştirmek için yetenek ve tutkularını birleştirir. İlgi alanlarınızı birleştirmekten bahsettiğimizde, bu, her birinizde olabilecek karmaşıklığın farkında olduğumuz anlamına gelir.

  • Pineville, Amerika Birleşik Devletleri

  1906'da kurulan Louisiana Christian University, seçkin profesyonel programlara sahip özel bir Baptist karma eğitim veren liberal sanatlar ve bilimler kolejidir. Karakter ve öğrenme ilkeleri üzerine inşa edilen Kolej, seçkin akademisyenlerden oluşan bir geleneğe sahiptir ve Louisiana'daki dört yıllık tek Baptist kurumudur.

  • Tacoma, Amerika Birleşik Devletleri

  Plaja 5 dakika, Seattle-Tacoma uluslararası havaalanına 30 dakika, Tacoma şehir merkezine 10 dakika ve Seattle şehir merkezine 45 dakika uzaklıkta yer alan Tacoma Community College, Amerika Birleşik Devletleri'nin kuzeybatısında güzel bir konuma sahiptir. Öğrenciler, hepsi Tacoma'ya kolay erişim mesafesinde etnik olarak çeşitli restoranlar, yerel kafeler, konser salonları, golf sahaları, ulusal parklar ve eyalet parkları ile okyanus kıyısı bulacaklar.

  • Washington, Amerika Birleşik Devletleri

  Amerikan Üniversitesi'nin İngiliz Dili ve Eğitimi Akademisi (ELTA), öğrencileri akademik veya mesleki hedeflerine hazırlayan yoğun bir İngilizce dil programıdır. İnteraktif sınıflar, American University kampüsünde bulunur ve deneyimli öğretim üyeleri tarafından verilir. Başarıya giden akademik veya profesyonel yolunuzda sonraki adımları atmak için ihtiyacınız olan araçları edinin.