Keystone logo
Arjantin

En İyi Üniversiteler Akademik Kurs programlar içinde Arjantin 2024

kurum sayısı: 3
  • Buenos Aires, Arjantin

  CASA, insanlar tarafından yaşadıkları yeri tanımlamak için yaygın olarak kullanılan bir terim olan ev anlamına gelir. Bir evden daha fazlası olan ev, güvenlik, rahatlık, aidiyet ve sakinlik duygusu uyandırır. CASA'da, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimiz arasında sıkı sıkıya bağlı bir topluluk oluşturarak İspanyolca öğrenmeyi harika bir deneyime dönüştürmeyi amaçlıyoruz ve sizi Porteño (a) olmanın ne demek olduğunu öğrenmek için sizin kadar meraklı olan diğer maceracılara yaklaştırıyoruz Buenos Aires'li). Sınıflarımız, ara sıra seyahat edenler, gurbetçiler ve Buenos Aires'in sunduğu çok sayıda kültürel aktivitenin tadını çıkarırken İspanyolca öğrenmek isteyen herkes için tasarlanmıştır. Herkes, İspanyolca konuşulan bir ülkede yaşarken İspanyolca öğrenmenin, yeterlilik kazanmanın ve dili gerçek anlamda anlamanın en iyi ve en hızlı yolu olduğunu bilir. CASA'da ortak bir amaç olan İspanyolca öğrenmeyi amaç edinenleri bir araya getiriyor ve onları tamamen Arjantin kültürüne dahil ediyoruz. Sonuç olarak, zihninizi açmak ve çevrenizdeki her şeyi/herkesi öğrendiklerinizi uygulama fırsatı olarak görmek için gerekli araçlar ve güvenle uzaklaşacaksınız.

  • Rosario, Arjantin

  Future Institute of Higher Education 1991'den beri profesyonel kurslar ve diploma programları sunmaktadır. Bu süre zarfında, enstitünün kanıtlanmış başarı sicili, mezunlarının istikrarlı üst düzey başarıları sayesinde kendini defalarca göstermiştir. Enstitünün mezunlarının yaklaşık% 70'i o zamandan beri ilgili çalışma alanlarında kendi karlı işlerini kurdu.

  • San Juan, Arjantin

  Universidad De Congreso (UC), Mendoza'daki üniversite kurumlarının en küçüğüdür. Kongre Lisansüstü Vakfı tarafından desteklenen UC, 28 Aralık 1994 tarihli 2377 sayılı Ulusal Yürütme Şubesi kararnamesiyle geçici olarak görev yapmak üzere yetkilendirildi.